Wisła Płock – Arka Gdynia. Typy, kursy (20.06.2020)

Wisła Płock w pierwszej kolejce po podziale tabeli zmierzy się z Arką Gdynia. Czy podopieczni Radosława Sobolewskiego się przełamią? A może to Arkowcy zrobią mały krok w celu wydostania się ze strefy spadkowej?

Wisła Płock – Arka Gdynia zapowiedź

“Nafciarze” niezbyt udanie wznowili rozgrywki ekstraklasy. Jak na razie zespół przeplata porażki i remisy. W meczach z Jagiellonią i Cracovią trzy punkty były na wyciągnięcie ręki. Ostatecznie jednak rywale potrafili wyrównać w końcowych minutach spotkania.

Tymczasem Arka po powrocie ekstraklasy zdobyła cztery punkty – wygrała ze Śląskiem i przegrała z Wisłą Kraków. Widać, że wpływ na drużynę zaczyna mieć Ireneusz Mamrot. To widać w konsekwencji oraz skupieniu się na mocnych stronach zespołu. Trzeba jednak stwierdzić, że wciąż widoczne są te słabsze punkty, jednak zmiana szkoleniowca przyniosła pozytywny impuls.

W rundzie zasadniczej oba mecze zakończyły się wygranymi “Nafciarzy”. Może podopieczni Radosława Sobolewskiego po raz trzeci pokonają Arkę. Jeśli tak by się stało, moglibyśmy stwierdzić, że trener znalazł doskonały patent na zespół z Gdyni

Wisła Płock – Arka Gdynia kursy

Według bukmacherów, faworytem pojedynku wydaje się Wisła Płock (kurs 2.16). Z kolei szanse na wygraną Arki oceniono na 3.40, a remis na 3.35.

Wisła Płock – Arka Gdynia typy

Arce wciąż powinno zależeć na utrzymaniu, a Wisła nie będzie jej dłużna. Wydaje się, że obie drużyny znajdą drogę do bramki. Obie drużyny bazują na stałych fragmentach gry i kontratakach. Jeśli w bezpośrednim starciu wykażą się skutecznością, kilka goli powinniśmy zobaczyć.

Wisła P. – Arka | Typ: Wisła Płock wygra @2.16

Wisła P. – Arka | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.76

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO