Villarreal CF – Sevilla FC. Typy, kursy (22.06.2020)

22.06.2020

Villarreal CF w najbliższym meczu LaLiga zmierzy się na własnym stadionie z Sevillą. Czy “Żółta Łódź Podwodna” przedłuży swoją zwycięską serię? A może to podopieczni Julena Lopeteguiego wygrają drugi mecz po powrocie rozgrywek?

Villarreal CF – Sevilla FC zapowiedź

Trzeba przyznać, że po powrocie ligi Villarreal jest skuteczny i konsekwentny. Spośród trzech czerwcowych spotkań, podopieczni Javiera Callejy wygrali wszystkie. Warto podkreślić, że każde z nich zakończyło się wynikiem 1:0.

Z kolei Sevilla w trzech spotkaniach po wznowieniu rozgrywek raz wygrała i dwa razy zremisowała. Ostatni remis z Barceloną żadnej ujmy na honorze jej jednak nie przynosi. Zespół nie potrafił wykorzystać słabszego dnia “Blaugrany”, aczkolwiek nie zachwycił skutecznością i było widać po nim zmęczenie. Najbardziej wyróżniającymi się piłkarzami drużyny byli Fernando i Jules Kounde. Może tym razem również mecz będzie należał do defensywnych graczy?

Poprzedni pojedynek zakończył się wygraną “Żółtej Łodzi Podwodnej”. Wynik otworzył w 13. minucie Raul Albiol i choć od 61. minuty na tablicy wyników widniał remis, Villarreal potrafił wywalczyć trzy punkty.

Villarreal CF – Sevilla FC kursy

Według bukmacherów, faworytem ten pojedynku jest Sevilla (kurs 2.59). Tymczasem kurs na wygraną Villarrealu oceniono na 2.82, a na remis 3.20.

Villarreal CF – Sevilla FC typy

Można się spodziewać, że podczas tego spotkania nie padnie zbyt dużo bramek. Ostatnie mecze pokazały, że kurs na liczbę goli poniżej dwóch jest bardzo realistyczny. W meczu z Barceloną dobrze spisywał się Jules Kounde. Może w meczu z Villarrealem piłkarz utrzyma wysoką formę i zaliczy kilka odbiorów?

Vllarreal – Sevilla | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.75

Vllarreal – Sevilla | Typ: Jules Kounde powyżej dwóch odbiorów @2.57

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!