Przełom w sprawie Angulo. Kibice Górnika mają powody do zadowolenia

22.06.2020

Kontrakt Igora Angulo wygasa wraz z końcem czerwca. Hiszpan do tej pory nie podpisał aneksu w sprawie przedłużenie umowy do końca sezonu. Jednak jak się okazuje, wszystko zmierza ku dobremu i napastnik zostanie w Zabrzu minimum na sześć następnych kolejek.

Angulo podpisze aneks do umowy

Górnik oczywiście nie musi niejako martwić się o utrzymanie. Zaliczka 14 punktów nad strefą spadkową jest dość pokaźna, więc poniekąd klub może myśleć już o następnym sezonie. Humory w Zabrzu jednak nie były najlepsze z powodu braku dogadania się z 36-latkiem, który nie chciał podpisać aneksu do umowy.

Przełom jednak w końcu nastąpił. Według informacji Piotra Koźmińskiego, dziennikarza „Super Ekspresu”, snajper zostanie w Górniku do końca sezonu. Co będzie potem? Tego nadal nie wiadomo. Zawodnik chciałby zostać w Polsce, ale zespół Marcina Brosza ma ograniczony budżet i nie może sobie pozwolić na szaleństwa. Koźmiński zakłada jednak, że obie strony nie zakończyły rozmów w tej sprawie, więc wszystko się może zdarzyć.

Dodatkowo warto wspomnieć o jeszcze jednej dość ciekawiej sprawie.

Z pewnością to dobra informacja dla kibiców drużyny.  Hiszpan zdobył 13 bramek w tym sezonie i od kilku lat jest regularnie najskuteczniejszym strzelcem drużyny.

Propozycja z Indii

Mimo to Igor niedawno wyznał, że ma kilka ofert i jest w trakcie rozmów z indyjskimi klubami. Faworytem do pozyskania doświadczonego napastnika jeszcze kilka tygodni temu była Kerala Blasters.