TOTALbet – opinie i oferta
28.06.2020
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:30

Rynek bukmacherski w Polsce ciągle się rozwija. Pojawiają się kolejni bukmacherzy. Jak na tle całej branży wygląda TOTALbet? Poniżej opinie i recenzja o TOTALbet, a także informacje o promocjach, bonusach i innych ważnych kwestiach dla gracza.

Oferta zakładów

Wracając do listy proponowanych zakładów na stronie TOTALbet, można znaleźć tam szeroką gamę wydarzeń sportowych, jak i tych związanych z innymi dziedzinami życia. Klienci TOTALbet chwalą sobie to, że mogą skorzystać z szerokiej oferty, gdzie począwszy od wielu zakładów na czołowe ligi piłkarskie, przez zakłady długoterminowe, po ofertę na wydarzenia polityczne mogą wręcz utonąć w głębi oferowanych propozycji.

Sporty tradycyjne

TOTALbet oferuje szeroki wachlarz dyscyplin sportowych. W największych rozgrywkach oferta na każde spotkanie jest obszerna. Znajdziemy w niej m.in. tradycyjne zakłady na zwycięzcę, remis, zakłady bez remisu czy też na zdobycie bramek przez oba zespoły. W TOTALbet nie brakuje też mniej standardowych opcji. Są to chociażby zakłady na sumę fauli, spalonych, niecelnych strzałów itp.

Esport w TOTALbet

Oddzielne miejsce na stronie TOTALbet poświęcono ESPORTOWI. W tej zakładce znajdziemy wszelkiego rodzaju zakłady związane z gamingiem. Counter Strike Global Offensive? League of Legends? Dota2? To nie jedyne gry, w których można obstawiać różnego rodzaju rozgrywki w TOTALbet. Bukmacher oferuje nie tylko zakłady prematch, ale także te możliwe do obstawienia już w trakcie trwania spotkania.

Gry wirtualne

W TOTALbet możemy obstawić wirtualne wydarzenia sportowe, które ukryte są na stronie bukmachera pod hasłem VIRTUALE. Znajdziemy tam wyścigi chartów, motocykle, piłkę nożną, żużel oraz wyścigi konne.

Dynamiczna rozrywka, wygrane co kilka minut, mecze 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę – to zalety sportów wirtualnych. TOTALbet oferuje wirtualne zakłady na 5 dyscyplin. Jako jedyny bukmacher korzysta z usług dostawcy Golden Race, który transmituje wyścigi w formie wideo, a nie komputerowej animacji.

Gry karciane w TOTALbet

W Polsce coraz bardziej popularne do obstawienia stają się gry karciane. Taka opcja istnieje również na stronie TOTALbet. U bukmachera możemy obstawiać przebieg rozgrywki w symulowaną grę
w wojnę.

Zasady obstawiania gry w wojnę karcianą

 • Gra polega na typowaniu wyniku w symulowanej grze LIVE
 • Gracz może wytypować następujące wyniki: wygraną krupiera, remis lub wygraną gracza.
 • Każde zdarzenie ma przypisany kurs bukmacherski.
 • Zakłady można zawierać przed wyłożeniem pierwszej karty oraz po wyłożeniu pierwszej karty.
 • By zawrzeć zakład należy: wybrać typowany wynik; określić stawkę zakładu; zatwierdzić kupon
 • Rozstrzygnięcie zakładu nastąpi po wyciągnięciu karty krupiera, które kończy rozdanie. 

Rejestracja w TOTALbet

Proces rejestracji nie odbiega od rynkowego standardu. Założenie konta jest dziecinnie proste i szybko można zacząć swoją przygodę z TOTALbet. Kilka informacji o nas (wymyślona nazwa użytkownika, dane personalne i kontaktowe itd.), kilka kliknięć i możemy przejść do obstawiania w TOTALbet. W tym miejscu trzeba pamiętać o weryfikacji konta w celu pełnego wykorzystania opcji jakie daje nam bukmacher.

Nasza opinia o rejestracji w TOTALbet

Strona do rejestracji w TOTALbet jest skonstruowana bardzo prosto i nawet laik będzie wiedział co należy zrobić, żeby po chwili cieszyć się grą w zakładach bukmacherskich. Przy rejestracji możemy skorzystać z bonusu powitalnego 5000PLN. Żeby trafił on w nasze ręce musimy zaznaczyć odpowiednie pole na dole formularza rejestracyjnego. 

Kod promocyjny TOTALbet

Warto tutaj wspomnieć o kodzie promocyjnym, z którego można skorzystać przy rejestracji. Zarejestrować się w TOTALbet można z kodem GRAMGRUBO, który należy wpisać w polu „Kod promocyjny”.

Wygląd konta

Dużą wagę gracze przywiązują do funkcjonalności strony bukmachera z pozycji konta użytkownika. Na stronie TOTALbet w bardzo łatwy sposób sprawdzimy wszystkie swoje kupony, można także wybrać opcję, dzięki której sprawdzimy tylko te kupony, które okazały się wygrane. Nie ma także problemu z trafieniem na przysługujące nam bonusy i freebety. Praktycznie w kilku kliknięciach możemy także zasilić swoje konto i cieszyć się grą.

Oferta zakładów na żywo w TOTALbet

Trzymając się jednak kolejności na stronie, zaraz obok zakładów przedmeczowych znajdziemy zakładkę z ofertą na żywo. Również w temacie zakładów live TOTALbet jest w stanie zaproponować ciekawe opcje. Mecze Premier League, La liga, a może Puchar Islandii? Rozstrzał jest ogromny i z pewnością każdy obstawiający znajdzie coś dla siebie.

Duża liczba promocji jest kolejnym atutem TOTALbet. Jedna z najlepszych ofert na grę bez podatku przyciąga nowych klientów. Codziennie wielu graczy korzysta z bonusu TOTALboost, czyli podniesionych kursów na wybrane zakłady.

Opinia redakcji Futbolnews o zakładach na żywo

Zawartość sekcji z zakładami na żywo w TOTALbet zadziwia mnogością opcji. Oprócz tradycyjnych zakładów na zwycięstwo czy remis możemy obstawić wiele mniej standardowych zakładów. Często nawet na mniej popularne ligi bukmacher oferuje dużą liczbę zakładów takich jak suma bramek w całym meczu, do przerwy czy też różnego rodzaju handicapy.

Gracze preferujący zawieranie zakładów już w trakcie spotkań nie będą się czuli zawiedzeni ofertą live w TOTALbet.

CASH OUT w TOTALbet

Możliwość wypłacenia środków z naszego kuponu przed zakończeniem zdarzeń, czyli popularny CASH OUT, to coś, co gości obecnie praktycznie w ofercie każdego bukmachera. Tak samo jest w TOTALbet, a opcja jest dziecinnie prosta.

Instrukcja korzystania z funkcji CASH OUT

 1. Sprawdź listę kuponów w zakładce „moje konto” -> kupony.
 2. Kliknij przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT” widoczny z lewej strony obok stawki, jak na poniższym przykładzie. Jeżeli nie wyświetla się przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT”, oznacza to, że usługa jest w tej chwili niedostępna.
 3. Po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ CASHOUT” otworzy się nowe okno. Jeżeli chcesz zamknąć kupon, kliknij przycisk „WYPŁAĆ” z prawej strony okna cashout.
 4. Należy pamiętać, że użycie funkcji cashout jest możliwe, gdy wyniki zakończonych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a niezakończone spotkania dostępne są w ofercie przedmeczowej lub live. W praktyce oznacza to, że czasami należy poczekać na odświeżenie baz danych.

Opinie o CASH OUT w TOTALbet

Cash out, czyli przedwczesne zamknięcie kuponu, to jeden z atutów TOTALbet. Dzięki tej opcji gracze o słabszych nerwach nie muszą obgryzać paznokci w ostatnich sekundach meczu. Dla świętego spokoju, jak tylko wygrana osiągnie satysfakcjonujący nas poziom możemy zlecić przelanie środków na nasze konto w TOTALbet.

Wielu graczy chwali opcję CASH OUT wspominając, że nieraz uratowała ona im kupony, które po fakcie okazałyby się przegrane.

Promocje w TOTALbet

Kwestią, która interesuje większość obstawiających są promocje, bonusy i inne rzeczy, które potrafią zwiększyć nasz stan konta oraz ułatwić grę. Oferta promocyjna TOTALbet jest obszerna. Zacznijmy od możliwości zgarnięcia freebeta 20+20 za rejestrację, specjalnego freebeta na urodziny oraz 25PLN za obstawianie topowych lig.

Wszystkie Freebety widoczne są w zakładce Moje konto – Freebety. By skorzystać z Freebeta, należy wybrać kwalifikujące się zakłady (SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00) i zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie. Kwoty wygrane za freebety można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Jak grać bez podatku w TOTALbet?

 1. Postaw zakład AKO, zawierający minimum trzy zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live,
  z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20.
 2. Zakład może być postawiony za dowolną stawkę, na wszystkie dyscypliny sportowe.
 3. Promocja łączy się z TOTAL Bonus!
 4. Klienci po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji są uprawnieni do zwiększenia przewidywanej wygranej na kuponie o kwotę niwelującą podatek.
 5. Z promocji klient może skorzystać wiele razy w trakcie jej trwania.
 6. Promocją nie będą objęte wygrane, na których nastąpiło unieważnienie zdarzenia lub zwroty stawek oraz kupony zawarte za środki bonusowe.
 7. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną.

Zasady są proste i przejrzyste, a wymagany kurs pojedynczego zdarzenia na poziomie 1,20 sprawia, iż gra bez podatku w TOTALbet jest jedną z lepszych tego typu opcji na rynku bukmacherskim.

Rozwinięciem promocji na grę bez podatku w TOTALbet jest TOTALbonus. Krótko mówiąc im więcej zakładów masz na kuponie, tym więcej bonusu otrzymasz. Schemat całej promocji poniżej:

Trzeba też wspomnieć o bonusie powitalnym 5000PLN w TOTALbet. Regulamin promocji poniżej.

 1. Załóż konto na TOTALbet.pl
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty. Minimalna kwota, która zostanie podwojona, to
  10 zł. Maksymalny bonus wynosi 5000 zł.
 3. Wybierz formę bonusu: 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami) czy 5×3
  (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Pamiętaj, kurs każdego zdarzenia to minimum 1.25
 4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25% lub 20% bonusu. Np. obrót 5000 zł (wersja 4×4) – uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić/przeznaczyć na dalszą grę.
 5. Kontynuuj obrót depozytem, by uwolnić kolejne bloki bonusu – aż do 100% pierwszego depozytu.
 6. Zabrakło Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus? Nie ma problemu, kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu.
 7. Pamiętaj, że gdy aktywny jest Bonus 5000, kupony nie będą objętą promocją
  Total Bonus.

Gwarancja najwyższego kursu na esport to kolejna atrakcyjna promocja w TOTALbet. Bukmacher gwarantuje, że po zgłoszeniu przez gracza informacji o wyższym kursie na esportowego faworyta
u konkurencji wprowadzi zmiany w swojej ofercie.

Safebet

Bonus Bezpieczny Zakład przyznawany jest automatycznie do każdego kuponu, który spełni trzy warunki: minimalna liczba zdarzeń 10, minimalna stawka 10 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Gdy kupon będzie miał 1 błąd (np. trafione 9 z 10), wygrana będzie równa stawce.

 1. Minimalna stawka kuponu 10 zł.
 2. Minimalna liczba zdarzeń: 10.
 3. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1,20.
 4. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.
 5. Kupony posiadające zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

Nasza opinia o promocjach w TOTALbet

TOTALbet posiada szeroką ofertę promocyjną. Można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od wysokiego bonusu powitalnego, przez trzy opcje zdobycia freebeta i atrakcyjne kursy na esport po grę bez podatku po spełnieniu niewygórowanych wymogów. Wielu graczy szuka możliwości gry bez podatku i TOTALbet daje taką szansę w przystępnej promocji.

Aplikacja mobilna TOTALbet

Wychodząc naprzeciw graczom TOTALbet stworzył dedykowaną aplikację mobilną. Każdy może ją pobrać ze strony bukmachera.

Opinia redakcji o aplikacji mobilnej

Obstawiając mobilnie, nie przegapisz żadnego zakładu. W aplikacji dostępna jest pełna oferta ze strony WWW. To tysiące zakładów od wiodących do mniej popularnych dyscyplin. Wszystko po to, byś mógł stworzyć idealny kupon.

Wynik meczu, zamknięcie kuponu, a może najnowsze newsy? Włącz powiadomienia push i określ, jakiego typu informacje chcesz otrzymywać. To wygoda i oszczędność czasu w Twojej komórce.

Przeżyj pełnię emocji dzięki funkcji match tracker w aplikacji mobilnej. Zamień telefon w wirtualne boisko, które odzwierciedli prawdziwy przebieg wydarzeń w interesującym Cię meczu. Sprawy nie idą zgodnie z planem? Reaguj na bieżąco dzięki zakładom na żywo.

Skarbnica wiedzy dla każdego kibica. Sprawdź tabelę, składy, statystyki na żywo z każdego meczu i każdej dyscypliny, która znajduje się w ofercie TOTALbet. Nie musisz już wertować innych stron, by uzbroić się w wiedzę przed obstawieniem kuponu. Wszystko znajdziesz w naszej aplikacji.

Metody płatności w TOTALbet

Bukmacher dostosował się do rynku i w TOTALbet możemy wpłacić środki korzystając z wielu metod. Są to m.in. szybkie przelewy za pośrednictwem PayU, DotPay oraz Przelewy24, a także karty płatnicze i Blik, czy też kody payesafecard. Można więc rzec wręcz, że dla każdego coś miłego i nikt nie powinien mieć problemów z wpłatą środków na grę w TOTALbet.

Wpłaty w TOTALbet

W TOTALbet możesz dokonać błyskawicznej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Dostęp do najpopularniejszych systemów płatności to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Również aplikacja mobilna zapewnia pełną funkcjonalność w obszarze płatności.

Wypłaty w TOTALbet

Pay Express to szybkie wypłaty, które przyciągają klientów do TOTALbet. Usługa działa w godzinach 9-23 / 7 dni w tygodniu. Średni czas wypłaty wynosi 8 minut. Dostępność usługi i czas realizacji zależy też od banków.

Czas wypłaty waha się od kilku sekund do kilkunastu minut (średnio 8 minut). Na czas wypłaty wpływ mają czynniki zewnętrzne, takie jak: awarie w bankach, procedury bezpieczeństwa, przerwy w księgowaniu, specjalne godziny księgowania.

Dodatkowe informacje

 • Dzienny limit wypłat ekspresowych wynosi 5000 zł.
 • Wypłaty powyżej limitu będą realizowane wypłatą standard.
 • Wypłaty standard realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00.
 • Bukmacher dokona wypłaty środków na rachunek bankowy uczestnika w terminie do 7 dni roboczych, liczonych od dnia następnego po dniu, w którym uczestnik zlecił dyspozycję wypłaty.

Nasza opinia o metodach płatności

TOTALbet to czołówka na naszym rynku bukmacherskim, więc i w kwestii płatności jest w stanie zaproponować swoim klientom najlepsze warunki. Szybkie przelewy, karty płatnicze czy też kody paysafecard i BLIK. Na uwagę zasługują wypłaty Pay Express, dzięki czemu gracz po chwili może cieszyć się swoją wygraną w formie żywej gotówki.

Kontakt z bukmacherem

W razie potrzeby do dyspozycji graczy codziennie w godzinach od 9 do 23 jest czat TOTALbet. Jak deklaruje bukmacher najczęściej odpowiedzi udzielane są w mniej niż 5 minut. Za sprawą czatu możemy wyjaśnić niejasności w kuponach, dowiedzieć się o ofertę zakładów, jak i zadać inne pytania związane z zakładami w TOTALbet.

Oprócz czatu do dyspozycji graczy TOTALbet pozostawia również całodobowo dostępny formularz kontaktowy, adres mailowy oraz numer telefonu, które dostępne są w zakładce Kontakt na stronie bukmachera.

Podstawowe informacje o TOTALbet

Tak jak wspomnieliśmy, na naszym rynku pojawiają się ciągle nowe firmy proponujące legalną grę w zakładach bukmacherskich. Jednym z takich podmiotów jest TOTALbet, który funkcjonuje na rynku od dwóch lat. Firma otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów na początku 2018 roku, zaś z oferty zakładów bukmacherskich TOTALbet Polacy mogli zacząć korzystać w lipcu 2018 roku.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP  na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017.

TOTALbet należy do grupy ZPR Media S.A. Co ważne, w skład grupy wchodzą m.in. takie podmioty jak „Super Express” czy Radio ESKA. Kontrolę nad bukmacherem sprawuje milioner – Zbigniew Benbenek. Widać więc, że bukmacher postawiony został na solidnych fundamentach. Dokładne dane bukmachera:

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa;
Telefon: 22 611 61 99
KRS nr: 0000662497,
kapitał zakładowy: 4.000.000 zł;
NIP: 1132929621

Sponsoring sportowy TOTALbet

W tym miejscu trzeba wspomnieć, że TOTALbet jest sponsorem strategicznym piłkarskiej drużyny Warta Poznań. Bukmacher wspiera także siatkarską Vervę Warszawa, federację FEN oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Opinie o TOTALbet w social media

TOTALbet stawia także na social media. W mediach społecznościowych bukmachera znajdziemy informacje o bieżących promocjach, propozycje kursów na najbardziej interesujące spotkania, a także wiele więcej. Z pewnością warto dać lajka i followa TOTALbet.

Obstawiający chwalą sobie podejście bukmachera w kwestii mediów społecznościowych. Dzięki dużej aktywności TOTALbet w sieci nikt nie zapomni o obstawieniu największych hitów. Bukmacher za pośrednictwem swoich social mediów potrafi także rozbawić graczy często publikowanymi memami.

Opinie graczy o TOTALbet

Jakie bukmacher ma opinie i dlaczego wielu ludzi uważa, że warto obstawiać właśnie tam?

Większość użytkowników chwali wygląd strony internetowej TOTALbetJest bardzo przejrzysta i niczym nie odbiega od konkurencji. W łatwy sposób można odnaleźć wydarzenia i zakłady, które nas interesują. Uwagę zwraca także mnogość wariantów do obstawienia. Oferta TOTALbet jest obszerna, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Pamiętajmy też o tym, że zielony kolor uspokaja, a co najważniejsze kojarzy się ze zwycięstwem. Czy można było w innym sposób zaprojektować stronę bukmachera? Wielu uważa, że taki wybór to najlepsza droga do sukcesu na rynku bukmacherskim.

Nasza opinia

Na samym początku zwracamy uwagę na szatę graficzną. TOTALbet przyciąga prostotą, a zarazem nowoczesnym wyglądem swojej witryny.Już po chwili wiemy gdzie kliknąć, żeby znaleźć aktualną ofertę zakładów bukmacherskich. Duży wybór meczów i innych wydarzeń to atut TOTALbet.

Strona od początku zachęca do pozostania na niej i znalezienia interesujących nas wydarzeń sportowych, ale nie tylko. Możemy miło spędzić czas przy zakładach przedmeczowych, na żywo,
a nawet obstawiając wirtualne rozgrywki czy też przebieg gry w karcianą wojnę.

Mocną stroną TOTALbet są promocje i bonusy. Zagramy tutaj bez podatku, otrzymamy największy bonus powitalny, a przy wielu okazjach możemy liczyć na freebety.

Swoje miejsce w TOTALbet znajdą również fani esportu, którym bukmacher dedykował oddzielną zakładkę. Counter Strike, League of Legends, ale i inne pozycje cieszą się popularnością na stronie. Znajdziemy tutaj wiele zakładów na te najbardziej popularne turnieje offline, jak i te znacznie mniejsze rozgrywane w głębi internetu.

Zalety TOTALbet

 • przejrzysta strona internetowa
 • szeroka oferta przedmeczowa i na żywo
 • mnogość promocji
 • gra bez podatku na prostych zasadach
 • szybkie wypłaty
 • łatwy kontakt z bukmacherem

Wady TOTALbet

 • brak punktów stacjonarnych
 • nieduża liczba transmisji na żywo
 • czasowe braki w ofercie