Antonio Candreva odejdzie z Interu Mediolan? Zawodnikiem zainteresowana Atalanta

08.07.2020

Zmiany na wahadłach w drużynie Interu Mediolan mogą wymusić na włodarzach klubu sprzedaż obecnych graczy występujących na tej pozycji. Piłkarzem, który może opuścić „Nerazzurrich” jest Antonio Candreva. Według informacji „Sportitalia” Włochem interesuje się Atalanta. 

33-latek jest podstawowym zawodnikiem w drużynie Antonio Conte. Wystąpił w tym sezonie w 25 meczach Serie A.

Przyzwoite liczby

Candreva w ligowych rozgrywkach zdobył trzy bramki oraz zanotował siedem asyst. Nie są to złe statystyki, choć z pewnością 54-krotny reprezentant Włoch nie prezentuje poziomu, który w stu procentach satysfakcjonowałby obecnego szkoleniowca Interu. Dlatego też dyrektor sportowy klubu, Beppe Marotta mocno uaktywnił się na rynku transferowym.

Transfer Hakimiego wymusi odejście

Od nowego sezonu na Giuseppe Meazza trafi Achraf Hakimi. Oczywiste jest, że jeden z najlepszych prawych defensorów na świecie będzie pierwszym wyborem Antonio Conte. Dlatego też dobrym wyjściem dla Candrevy mogłoby być odejście do Atalanty. Nie jest jednak wcale powiedziane, że i tam 33-latek byłby podstawowym zawodnikiem. Świetnie w bieżącym sezonie prezentują się bowiem na prawej stronie Hans Hateboer oraz Timothy Castagne.