Juventus marzy o Nicolo Zaniolo? Włoski talent na celowniku hegemona

09.07.2020

Reprezentant Włoch przez wielu uważany jest za największy talent na Półwyspie Apenińskim. Juventus chciałby transferu młodego zawodnika.

Alfredo Pedulla – ceniony włoski ekspert, sugeruje, że do zmiany klubu Zaniolo mogą zmusić problemy finansowe Romy. Kwota zadowalająca drużynę z Rzymu miałaby oscylować w granicach 50 milionów euro plus bonusy.

Juventus powalczy

Przy takich okolicznościach transfer do Juventusu nie musi być niespodzianką. O zainteresowaniu „Starej Damy” wiadomo od kilku miesięcy. Jednakże na razie do oficjalnych rozmów pomiędzy zawodnikiem a klubem nie doszło. Jak wiadomo inny z włoskich talentów – Sandro Tonali najprawdopodobniej zostanie nowym piłkarzem Interu.

Przykra kontuzja

Nicolo Zaniolo w spotkaniu przeciwko Napoli powrócił do gry po przerwie związanej zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego. 21-latek pojawił się na murawie, zmieniając Justina Kluiverta. Otrzymał 33 minuty od trenera Paulo Fonseki. Włoch kontuzji nabawił się w spotkaniu z Juventusem, które odbyło się 12 stycznia tego roku. Być może w niedalekiej przyszłości zobaczymy go w barwach „Starej Damy”.