Kilka klubów chętnych na pozyskanie Kurta Zoumy

11.07.2020

Kurt Zouma w ostatnim czasie ponownie stał się podstawowym zawodnikiem Chelsea. Pomimo tego ciągle pojawią się plotki na temat niepewnej przyszłości piłkarza na Stamford Bridge. 

Francuskim obrońcą są zainteresowane kluby z Premier League. Czy Frank Lampard zdecyduje się na sprzedaż swojego gracza?

Powrót do wyjściowej jedenastki

Kurt Zouma wobec kontuzji Antonio Rudigera stał się podstawowym stoperem Chelsea na początku sezonu. Wraz z nastaniem 2020 roku piłkarz usiadł jednak na ławce rezerwowych. Wydawało się, że dla zawodnika nie będzie już miejsca na Stamford Bridge. Po słabym występie w defensywie w meczu z West Hamem (2:3), Zouma wskoczył do wyjściowej jedenastki.

Gdzie zagra w następnym sezonie?

Czy pozostanie nim w kolejnych rozgrywkach? Cały czas nie jest pewne, czy 25-letni piłkarz znajduje się w długofalowych planach Franka Lamparda. Jeśli Chelsea zdecyduje się na sprzedaż stopera, Zouma może trafić do Tottenhamu lub Evertonu. Nie jest tajemnicą, że zwolennikiem talentu Francuza jest obecny menedżer „Kogutów”, Jose Mourinho. Cena za zawodnika może oscylować wokół 30 milionów funtów.