Dwaj piłkarze Serie A opuszczą Półwysep Apeniński? Diego Perotti oraz Gaston Ramirez mogą trafić na Bliski Wschód

25.07.2020

Dwóch uznanych zawodników występujących w Serie A może zmienić otoczenia. Diego Perotti oraz Gaston Ramirez znaleźli się w orbicie zainteresowań klubów z Arabii Saudyjskiej oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Zawodnikiem Romy zainteresowany jest klub Al-Shabab FC, natomiast piłkarz Sampdorii znalazł się na celowniku Al-Ain FC. Informację o potencjalnych ruchach transferowych przekazał za pośrednictwem Twittera Nicolo Schira.

Duże doświadczenie w Italii

Zarówno Perotti jak i Ramirez spędzili wiele sezonów na boiskach Serie A. Argentyńczyk trafił do Włoch w 2014 roku. Najpierw występował w Genoi, by następnie zasilić szeregi Romy. Urugwajczyk natomiast w latach 2010-2012 był zawodnikiem Bologny. Na Półwysep Apeniński wrócił w 2017 roku, kiedy to związał się z Sampdorią.

Lepszy sezon Ramireza

W obecnych rozgrywkach korzystniej prezentują się liczby Gastona Ramireza. Piłkarz Sampdorii strzelił do tej pory siedem bramek, dokładając do tego dwie asysty. Diego Perotti zatrzymał swój licznik na trzech trafieniach oraz dwóch ostatnich podaniach.