Premier League: Manchester United zainteresowany Gabrielem Magalhaesem

25.07.2020

Według „Daily Record” Manchester United jest zainteresowany Gabrielem Magalhaesem, który miałby być partnerem w obronie dla Harry’ego Maguire’a. 

Klub z Old Trafford dołączyłby tym samym do innych angielskich zespołów zainteresowanych usługami tego środkowego obrońcy. Media donoszą, że na radarze brazylijskiego zawodnika mają Everton oraz Arsenal. Jednak to nie jedyne kluby, z którymi łączono piłkarza.

Kolejny krok

Gabriel Magalhaes jest piłkarzem Lille OSC, do którego trafił zimą 2017 roku z Avaí FC za kwotę trzech milionów euro. W barwach francuskiego Lille wystąpił w 52 spotkaniach, zdobywając w nich dwie bramki. Zawodnik jest środkowym obrońcą i imponuje wysokim wzrostem, gdyż ma on aż 190 cm. To nie jedyny piłkarz mogący zmienić otoczenie w najbliższym czasie. Praktycznie przesądzona jest przyszłość Victora Osimhena, który zostanie nowym napastnikiem SSC Napoli.

Tabela

Lille OSC w zakończonych przedwcześnie rozgrywkach Ligue 1 zajęło czwartą pozycję, który daje klubowi pewny udział w przyszłej edycji Ligi Europy. Wszystko wskazuje na to, że Gabriel Magalhaes następny sezon rozpocznie w nowym klubie.