Said Benrahma zagra w Premier League? Gwiazdą Championship interesuje się West Ham

25.07.2020

Jedną z najjaśniejszych gwiazd na zapleczu Premier League jest Said Benrahma. Reprezentant Algierii dzięki wysokiej formie zwrócił na siebie uwagę drużyn występujących w angielskiej elicie.

Według angielskich mediów, 24-letnim piłkarzem interesuje się West Ham. Na ten moment Benrahma skupia się jednak na wykonaniu zadania wraz z obecnym pracodawcą.

Walka o awans

Drużyna Brentford miała duże szanse na bezpośredni awans do Premier League. Ostatecznie zajęli oni trzecią pozycję na zakończenie sezonu zasadniczego Championship, co dało im kwalifikację do baraży. W nich zmierzą się z drużyną Swansea. Pierwszy mecz odbędzie się już jutro.

Lider ekipy

Said Benrahma na zapleczu Premier League zdobył 17. bramek oraz zaliczył 9. asyst. Lewoskrzydłowy imponuje nieszablonową techniką i niesamowicie efektownym stylem gry. W związku z narodowością, jest często porównywany do gwiazdy Manchesteru City, Riyada Mahreza. Wydaje się, że nawet jeśli Brentford nie uda się wywalczyć awansu do elity, piłkarz nie pozostanie na drugim poziomie rozgrywkowym.