Said Benrahma zagra w Premier League? Gwiazdą Championship interesuje się West Ham
25.07.2020

Jedną z najjaśniejszych gwiazd na zapleczu Premier League jest Said Benrahma. Reprezentant Algierii dzięki wysokiej formie zwrócił na siebie uwagę drużyn występujących w angielskiej elicie.

Według angielskich mediów, 24-letnim piłkarzem interesuje się West Ham. Na ten moment Benrahma skupia się jednak na wykonaniu zadania wraz z obecnym pracodawcą.

Walka o awans

Drużyna Brentford miała duże szanse na bezpośredni awans do Premier League. Ostatecznie zajęli oni trzecią pozycję na zakończenie sezonu zasadniczego Championship, co dało im kwalifikację do baraży. W nich zmierzą się z drużyną Swansea. Pierwszy mecz odbędzie się już jutro.

Lider ekipy

Said Benrahma na zapleczu Premier League zdobył 17. bramek oraz zaliczył 9. asyst. Lewoskrzydłowy imponuje nieszablonową techniką i niesamowicie efektownym stylem gry. W związku z narodowością, jest często porównywany do gwiazdy Manchesteru City, Riyada Mahreza. Wydaje się, że nawet jeśli Brentford nie uda się wywalczyć awansu do elity, piłkarz nie pozostanie na drugim poziomie rozgrywkowym.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO