Radomiak Radom – Miedź Legnica. Typy, kursy (28.07.2020)

Radomiak Radom w meczu barażowym o grę w ekstraklasie w przyszłym sezonie zagra z Miedzią Legnica. Kto zrobi krok w stronę awansu – beniaminek czy ubiegłoroczny spadkowicz z najwyższej ligi?

Radomiak Radom – Miedź Legnica zapowiedź

Podopieczni Dariusza Banasika w tym sezonie Fortuna 1. Ligi są jedną z rewelacji. Zespół dopiero rok temu wywalczył awans na drugi poziom rozgrywkowy, a teraz walczy o to, by zagrać w polskiej elicie. Radomiak zajął 4. miejsce w lidze, gromadząc 57 punktów. Ostatni mecz fazy zasadniczej nie może jednak napawać optymizmem drużyny z Radomia.

Miedź wywalczyła sobie udział w play-offach na dwie kolejki przed końcem rozgrywek 1. Ligi. Od samego początku sezonu legniczanie byli stawiani w roli faworytów do awansu, aczkolwiek zdarzyło się im kilka trudnych momentów. Z powodu słabszej formy zespołu, pracę stracił Dominik Nowak i zastąpił go Ireneusz Kościelniak. Zmiana przyniosła dobry efekt, gdyż Miedź zakończyła sezon na 5. miejscu i znalazła się w barażach.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Oba spotkania między zespołami w obecnych rozgrywkach zakończyły się wygranymi gospodarzy. W Legnicy Miedź wygrała 3:1, natomiast w Radomiu górą był Radomiak, pokonując rywali aż 3:0. Jak zakończy się najważniejsze starcie drużyn w tym sezonie?

Radomiak Radom – Miedź Legnica kursy

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Radomiak. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.10, natomiast na zwycięstwo gości 3.75, a na remis 3.25.

Radomiak Radom – Miedź Legnica typy

W obu ligowych meczach między drużynami więcej rzutów rożnych zanotował Radomiak, co może wskazywać na to, że teraz będzie tak samo. Poza tym pojedynki Radomiaka z Miedzią nie obyły się bez agresji, w związku z czym podyktowano kolejno osiem i sześć kartek. Może również teraz będzie ich mniej więcej tyle?

Radomiak – Miedź | Typ: Radomiak więcej rzutów rożnych @1.65 BETFAN

Radomiak – Miedź | Typ: Powyżej 5.5 żółtych kartek @2.10 BETFAN