Tirana – Crvena Zvezda. Typy, kursy (25.08.2020)
25.08.2020
Ostatnia aktualizacja 26 sierpnia, 2020 o 17:11

Dziś o godzinie 20:00 Tirana podejmie Crvenę Zvezdę w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest drużyna z Belgradu, ale naszym zdaniem najlepiej zagrać w tym spotkaniem wysoki over bramek. Więcej w analizie. 

Tirana – Crvena Zvezda zapowiedź

Oba te kluby dzielą lata świetlne, jeśli spojrzymy tylko na historię. Ale jak wiadomo ta nie gra. Liczy się przede wszystkim, co jest tu i teraz. Dziś na boisku nie będzie decydował fakt, że w 1991 roku Crvena odniosła sukces na arenie europejskiej. A w ostatnich latach klasyfikowała się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Decydować będzie forma, a także wartość sportowa obu drużyn na tu i teraz. A ta zdecydowanie jest po stronie przyjezdnych.

Crvena znakomicie rozpoczęła ten sezon, ponieważ w lidze wygrała pięć meczów na pięć rozegranych. Co więcej zanotowała świetny bilans bramkowy 13:2. W poprzedniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów drużyna z Belgradu odprawiła z kwitkiem Europę FC (Gibraltar) – 5:0 W tamtym spotkaniu hat-trickiem popisał się El Fardou Ben. Jak będzie dziś? Zdaniem bukmacherów i ekspertów podobnie, bowiem Crvena jest nie tylko faworytem do zwycięstwa ze słabiutką Tiraną, ale także do awansu do fazy grupowej.

Tirana – Crvena Zvezda kursy

Kursy w STS rozkładają się następująco: zwycięstwo Tirany to kurs 12.0, remis 5,50, a zwycięstwo Crveny Zvezdy 1,27.

Tirana – Crvena Zvezda typy

Naszym zdaniem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Crvena Zvezda. Kurs na to zdarzenie jednak jest relatywnie niski, dlatego proponujemy zagrać over 4,5 w meczu po kursie 6.0, ponieważ drużyna z Belgradu nie powinna mieć dziś problemu, by strzelić kilka bramek.

Tirana – Crvena Zvezda | Typ: over 4,5 w meczu @ 6.00 STS