Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (02.09.2020)
02.09.2020

Bardzo daleka podróż czekała Pogoń Szczecin, która kolejny rok w Pucharze Polski albo odwiedza Podkarpacie, albo Małopolskę. Tym razem drużyna Kosty Runjaicia zagra z III-ligowcem – Podhale Nowy Targ.

Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin zapowiedź (środa, 16:00)

Klub z Małopolski znacznie bardziej jest kojarzony z hokejową sekcją, która ma w swojej bogatej historii wiele mistrzostw Polski. Od wielu lat jednak utrzymuje się w czołówce grupy czwartej III-ligowych rozgrywek. Ciągle nowotarżanie mają pecha, gdyż awansują drużyny z większych miast – najpierw dwie rzeszowskie ekipy, a teraz Motor Lublin i Hutnik Kraków. Początek kolejnego sezonu Podhale ma dobry, ale… bardzo powolny. Za nimi trzy mecze ligowe i komplet punktów. Kłopot w tym, że liderująca Wisła Puławy również ma komplet zwycięstw, tyle że w siedmiu spotkaniach!

Pogoń rozpoczęła sezon od meczów z pucharowiczami. Najpierw przegrała w Krakowie, a w weekend zremisowali z Piastem. Portowcy skorzystali z terminarza i pozostali na południu kraju, dzięki czemu uniknęli ponad 700 kilometrów podróży.

Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem są goście ze Szczecina. Kurs na zwycięstwo Pogoni wynosi zaledwie 1,15. Jednak, jeśli zechcemy postawić na remis, wtedy naszą stawkę pomnożymy razy 7,00, natomiast kurs na drużynę gospodarzy wynosi aż 12,00!

Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin typy

Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin | Typ: Obie strzelą @ 1,87 TOTALbet

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO