ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (27.09.2020)

ŁKS Łódź w niedzielne południe podejmie u siebie Sandecję. Czy podopieczni Wojciecha Stawowego wygrają kolejny mecz z rzędu?

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź

Łodzianie do tej pory wygrali wszystkie cztery ligowe mecze. Zespół pokonał Odrę Opole, Stomil Olsztyn, Widzew i Zagłębie Sosnowiec. Warto również zwrócić uwagę na bilans bramkowy drużyny ŁKS-u – jedenaście goli zdobytych i tylko jeden stracony. Czas na kolejne udane występy?

Tymczasem goście spisują się wręcz przeciwnie. Sandecja od początku sezonu przegrała wszystkie spotkania i zajmuje przedostatnie miejsce dzięki lepszemu bilansowi bramek niż GKS Jastrzębie. W tej chwili wiele wskazuje na to, że drużyna będzie okupować dolne rejony tabeli.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatnie starcie zespołów miało miejsce w ubiegłym roku. Wówczas ŁKS pokonał u siebie Sandecję 2:0 w walce o awans do ekstraklasy. Czy niedzielny mecz zakończy się podobnym rezultatem?

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz kursy

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną ŁKS-u wynosi tylko 1.36, natomiast na zwycięstwo ich rywali aż 8.05. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.75.

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz typy

Obecna różnica klas zespołów jest bardzo wyraźna. Można spodziewać się, że łodzianie nie tylko wygrają cały mecz, ale także każdą połowę. Co więcej, podopieczni Wojciecha Stawowego mogą tutaj zachować czyste konto – patrząc również na ostatnią postawę.

ŁKS – Sandecja | Typ: Sandecja nie strzeli gola @1.78 Totolotek

ŁKS – Sandecja | Typ: ŁKS wygra obie połowy @3.02 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO