Wzruszający wpis Tymoteusza Puchacza. „Jesteś moją inspiracją, jestem z Ciebie strasznie dumny”

06.10.2020

Tymoteusz Puchacz i Jakub Moder znają się od lat. Po tym, jak drugi podpisał kontrakt a Brighton, pierwszy zamieścił na Instagramie wzruszający wpis.

Jakub Moder piłkarzem Brighton

Jakub Moder podpisał kontrakt z Brighton, wiążąc się z klubem pięcioletnią umową. Suma transferu wyniosła 11 milionów euro, co jest rekordem ekstraklasy. Pierwszy rok kontraktu piłkarz spędzi jednak na wypożyczeniu w Lechu Poznań. W połowie sezonu klub Premier League będzie mógł go ściągnąć do siebie za dodatkową opłatę, która ma wynieść 1,5 mln euro.

„Spełniłeś nasze wspólne marzenia”

Na transfer swojego przyjaciela zareagował Tymoteusz Puchacz. 21-latkowie występują razem w zespole “Kolejorza” od kategorii młodzieżowych, a obecnie występują w pierwszej drużynie. To jednak już pewne, że Jakub Moder wkrótce opuści szeregi Lecha. W związku z tym, Tymoteusz Puchacz zamieścił na Instagramie emocjonalny wpis ze wspólnym zdjęciem.

Dzisiaj jesteś zawodnikiem Premier League. Jesteś moją inspiracją, jestem z Ciebie strasznie dumny. Nie złamały Cię setki niepowodzeń i spełniłeś nasze wspólne marzenia. Zabawa dopiero się zaczyna. Przed nami jeszcze mnóstwo smutków, radości, zwycięstw i porażek. Zawsze możesz na mnie liczyć i strasznie się cieszę z drogi którą przeszliśmy i z historii którą napiszemy. Kocham Cię Braciszku – napisał Puchacz w poście na Instagramie pod wspólnym zdjęciem z nowym piłkarzem Brighton.

View this post on Instagram

Nawet nie wiem jak mam zacząć, w jakiej formie przedstawić to co chciałbym przekazać w tym poście. Chętnie bym Ci to powiedział w twarz, ale jedyne co mogłem Ci powiedzieć w trakcie dopinania transferu to : ,,ale dżem” ,,nie możliwe” ,,nie ma takich rzeczy” , wraz z wielkim uśmiechem na twarzy. Nie do końca nam się chciało wierzyć w to co się działo, a teraz jest już faktem. Dlatego pisze teraz do Ciebie tą sentymentalna laurkę, mam nadzieje że Ci się spodoba. Naszą znajomość zaczynamy w akademii we Wronkach. Początek to typowo dwóch małolatów z zajawką na rap i granie w piłkę i w fife. Tak mi się kojarzy początek naszej przyjaźni. Głośniczek z którego lecą rapsy, dwa pady fifka i luźna gadka. Punktem który nas najbardziej do siebie zbliżył wydaje mi się wspólny pokój na młodzieżowych reprezentacjach. Tam dzieliliśmy się marzeniami, obawami , zajawkami i oczywiście słuchaliśmy sobie rapu. Przez lata w których dorastałem byłeś ze mną wszędzie. Jesteśmy kumplami z ławki, boiska, mieszkania. Razem byliśmy na wypożyczeniu daleko od domu, razem gralismy w juniorach, rezerwach, trafiliśmy do pierwszej druzyny, jeździliśmy na kadre, mieszkaliśmy razem,wspolne wakacje,wspolne sylwestry żeby zacząć wspólnie grac w Lechu Poznań i spełniać nasze marzenia. Dzisiaj jesteś zawodnikiem Premier League. Jesteś moją inspiracją, jestem z Ciebie strasznie dumny. Nie złamały Cię setki niepowodzeń i spełniłeś nasze wspólne marzenia. Zabawa dopiero się zaczyna. Przed nami jeszcze mnóstwo smutków, radości, zwycięstw i porażek. Zawsze możesz na mnie liczyć i strasznie się ciesze z drogi ktora przeszliśmy i z historii którą napiszemy. Kocham Cię Braciszku, Puszka

A post shared by @ puszka.27 on