Mauricio Pochettino wróci na ławkę trenerską? Kluby z Manchesteru sondują zatrudnienie menedżera
11.10.2020

Mauricio Pochettino pozostaje bez pracy od blisko roku. Pojawiła się jednak szansa, że Argentyńczyk wróci na ławkę trenerską. 

48-letni szkoleniowiec może objąć posadę menedżera Manchesteru United. Na wypadek odejścia Pepa Guardioli, możliwość zatrudnienia Pochettino sonduje również Manchester City.

Fatalny start Manchesteru United

Pogłoski o potencjalnym zainteresowaniu ze strony “Czerwonych Diabłów” nie mogą dziwić. Zespół z Old Trafford zanotował bowiem bardzo słaby początek sezonu. Porażka z Crystal Palace (1:3) oraz kompromitacja w starciu z Tottenhamem (1:6) podsyciły plotki o możliwym zwolnieniu Ole Gunnara Solskjaera. Przyszłość Norwega powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku następnych kolejek.

Co dalej  z Guardiolą?

Nie wiadomo również, jaka przyszłość na Etihad czeka Pepa Guardiolę. “Daily Mirror” sugeruje, że włodarze klubu z niebieskiej części Manchesteru przygotowują się na ewentualną rezygnację Hiszpana. Obecny sezon w wykonaniu “Obywateli” zaczął się wyjątkowo słabo. City zgromadziło na swoim koncie zaledwie cztery punkty w trzech meczach. Szokiem dla wszystkich fanów klubu z Manchesteru była porażka na własnym stadionie z Leicester City 2:5.