Chorwacja – Francja. Typy, kursy (14.10.2020)
14.10.2020

W 4. kolejce Ligi Narodów, Chorwacja zmierzy się w Zagrzebiu z Francją. Gospodarze po dwóch porażkach w końcu zanotowali zwycięstwo. Z kolei goście do tej pory nie przegrali meczu w drugiej edycji rozgrywek.

Chorwacja – Francja zapowiedź (środa, 20:45)

Wrześniowa przerwa na reprezentację z pewnością nie była dla Chorwacji zbyt udana. Kadra przegrała bowiem dwa rozgrywane mecze, tracąc przy tym aż osiem goli. Chorwatów usprawiedliwia nieco fakt, iż rywale byli z najwyżej półki, gdyż mowa o Portugalii oraz Francji. Po dwóch porażkach, Chorwacja w trzeciej kolejce Ligi Narodów zanotowała zwycięstwo, wygrywając 2:1 ze Szwecją.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Siedem punktów po trzech meczach ma z kolei Francja, która najpierw uporała się ze Szwecją, wygrywając na wyjeździe 1:0, a następnie zwyciężyła w starciu z Chorwacją. W ostatnim spotkaniu “Trójkolorowi” zremisowali w Paryżu z Portugalią. W starciu obu reprezentacji nie zobaczyliśmy ani jednej bramki.

Chorwacja – Francja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Francja. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.02. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.90.

Chorwacja – Francja typy

Mając na uwadze wrześniowe starcie Chorwacji z Francją, można przypuszczać, że zarówno gospodarze, jak i goście strzelą w tym meczu przynajmniej po jednej bramce.

Chorwacja – Francja | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.74 @ Betclic 

Chorwacja – Francja | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.12 @ Betclic