Eden Hazard nie wystąpi w El Clasico!
15.10.2020

Jak informuje hiszpańska “Marca”, Eden Hazard nie będzie w stanie wystąpić w starciu z Barceloną. Belg cały czas nie jest w pełni sił po odniesieniu kontuzji mięśniowej. 

Nie jest to specjalnym zaskoczeniem, patrząc na dotychczasową przygodę Hazarda na Santiago Bernabeu. Zawodnik, odkąd trafił do Realu, notorycznie zmaga się z większymi i mniejszymi urazami.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Kolejna absencja

We wrześniu Real Madryt poinformował o kolejnej kontuzji piłkarza. W klubie wolą nie podejmować zbędnego ryzyka i doprowadzić proces leczenia do szczęśliwego końca.

Hazard nie chce ryzyka. Nie chcą go także trenerzy oraz władze klubu. Konsekwencją jest to, że Belg nie zamierza przyspieszać powrotu do zdrowia po urazie mięśnia prawej nogi, tej samej, która była operowana z powodu problemu z kością strzałkową. Oznacza to, że napastnik nie wystąpi na Camp Nou 24 października – informuje hiszpański dziennik.

Zaledwie jeden gol

Eden Hazard trafił do drużyny “Królewskich” latem ubiegłego roku z Chelsea za 115 milionów euro. W barwach nowego klubu rozegrał łącznie zaledwie 22 spotkania na wszystkich frontach. Strzelił w nich jedną bramkę, w ligowym starciu przeciwko Granadzie. Miało to miejsce w październiku 2019 roku. W bieżącym sezonie, ze względu na wspomniany uraz, ani razu nie pojawił się na boisku.