Tomas Pekhart otrzyma powołanie do reprezentacji Czech?

Tomas Pekhart wkrótce wystąpi w reprezentacji Czech? Z informacji Grzegorza Rudynka z “Przeglądu Sportowego” wynika, że piłkarz Legii może liczyć na powołanie.

Dobry początek sezonu

O ile gra Legii Warszawa od początku sezonu budzi wiele zastrzeżeń, Tomas Pekhart dobrze się wywiązuje ze swoich zadań. Czeski napastnik jest w tej chwili liderem ligowej klasyfikacji strzelców. Piłkarz ma na koncie sześć goli na koncie w pięciu spotkaniach. Warto dodać, że Legionista był bohaterem meczu z Zagłębiem (2:1), zdobywając dwie bramki.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Na celowniku selekcjonera reprezentacji

Jak informuje Grzegorz Rudynek, formę piłkarza dostrzegł sztab szkoleniowy reprezentacji Czech. To mogłoby oznaczać, że na najbliższe zgrupowanie tej kadry otrzymałoby prawdopodobnie dwóch zawodników ekstraklasy. Ostatnio bowiem Jaroslav Silhavy stawia na Tomasa Petraska z Rakowa Częstochowa.

Powrót po siedmiu latach?

Tomas Pekhart ma już na koncie 19 występów w reprezentacji Czech. Ostatni raz w narodowych barwach zagrał jednak siedem lat temu. 11 października 2013 piłkarz wystąpił w meczu z Maltą, w którym zdobył gola. Od tamtej pory jednak nie otrzymał szans gry w kadrze.