Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (30.10.2020)

Pogoń Szczecin w piątkowym meczu ekstraklasy podejmie u siebie Jagiellonię. Czy “Portowcy” przedłużą serię meczów bez porażki?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Podopieczni Kosty Runjaicia jak na razie radzą sobie w lidze przyzwoicie. Po sześciu meczach zespół zajmuje siódme miejsce, z 11 punktami na koncie. Warto dodać, że “Portowcy” w tej chwili kontynuują serię występów bez porażki. Od przegranej z Cracovią drużyna ze Szczecina każde spotkanie kończyła przynajmniej punktem.

Z kolei zespół Bogdana Zająca od rozpoczęcia rozgrywek gra w kratkę. Jaga dosłownie przeplata mecze ze zdobyczą punktową porażkami. Po siedmiu spotkaniach białostoczanie mają taki sam dorobek bramkowy jak ich najbliżsi rywale, aczkolwiek znajdują się w tabeli lokatę niżej.

Poprzednie cztery spotkania kończyły się różnymi rezultatami. Lepsi byli piłkarze Jagiellonii, którzy zdobyli w nich łącznie siedem punktów, natomiast “Portowcy” cztery. Wszystkie te mecze łączyło jedno – gole z obu stron. Czy tym razem również możemy spodziewać się pokazu skuteczności?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok kursy

Zdaniem bukmacherów, większe szanse na trzy punkty mają gospodarze. Kurs na zwycięstwo “Portowców” wynosi 2.15, natomiast ich rywali 3.45. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.40.

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok typy

Ostatnie pojedynki drużyn kończyły się golami z obu stron i tego samego można się spodziewać teraz. To może naturalnie oznaczać liczbę bramek powyżej dwóch – jeśli któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pogoń – Jagiellonia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.75 STS

Pogoń – Jagiellonia | Typ: Ponad 2.5 gola @1.90 STS