Torino FC – S.S. Lazio. Typy, kursy (1.11.2020)

Torino FC w niedzielne popołudnie zagra u siebie z Lazio. Czy Karol Linetty i spółka wygrają pierwszy mecz w tym sezonie?

Torino FC – S.S. Lazio zapowiedź

Początek rozgrywek nie jest dla zespołu z Torino zbyt łaskawy. Il Granata na razie zdobyli w lidze zaledwie punkt, remisując w poprzedniej kolejce z Sassuolo 3:3. Wcześniej zespół przegrywał kolejno z Fiorentiną, Atalantą i Cagliari, przez co znajduje się na przedostatniej pozycji w lidze.

Również rzymianie nie mieli znakomitego początku, wygrywając tylko jeden z czterech meczów. Ostatnio jednak podopieczni Simone Inzaghiego wygrali u siebie z Bologną 2:1, dzięki czemu wskoczyli na 11. miejsce w lidze.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie dwukrotnie górą było Lazio, wygrywając najpierw 4:0 u siebie, a następnie 2:1 na wyjeździe. Czy zespół Simone Inzaghiego przedłuży swoją dobrą passę przeciwko rywalom?

Torino FC – S.S. Lazio kursy

Bukmacherzy widzą w tym spotkaniu mniej więcej równe szanse, z niewielkim naciskiem na trzy punkty gości. Kurs na zwycięstwo Rzymian wynosi 2.40, natomiast ich rywali 2.78. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.65.

Torino FC – S.S. Lazio typy

Wydaje się, że oba zespoły powinny znaleźć drogę do bramki. Dla zespołu gospodarzy powinien strzelić gola Andrea Belotti, aczkolwiek może polskich kibiców czeka miła niespodzianka i drogę do bramki znajdzie Karol Linetty?

Torino – Lazio | Typ: Obie drużyny strzelą @1.52 Totolotek

Torino – Lazio | Typ: Andrea Belotti strzeli gola @2.15 Totolotek albo Karol Linetty strzeli gola @9.00 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO