Igor Lewczuk i Tomas Pekhart przeszli dodatkowe testy na Covid-19

Legia Warszawa wydała komunikat w sprawie testów na koronawirusa Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta. Oba badania wykazały negatywny wynik.

Objawy w trakcie meczu z Wartą

W poniedziałkowym meczu Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Wartę Poznań 3:0. Po meczu więcej niż o wyniku i tym, co się działo na boisku, mówiło się o słowach Czesława Michniewicza. Trener Legionistów podczas konferencji prasowej wyznał, że dwóch jego podopiecznych w trakcie meczu miało objawy zakażenia Covid-19.

Przed meczem Igor Lewczuk miał gorączkę, ale z racji, że nie mieliśmy nikogo na jego miejsce, to spróbował zagrać. Bardzo jestem mu wdzięczny, że wybiegł na boisko. Z kolei Tomas Pekhart zgłosił w przerwie brak węchu, a także czuł zimno, więc spodziewamy się najgorszego – przyznał po meczu Czesław Michniewicz.

Legioniści mogą odetchnąć

Legia Warszawa na oficjalnej stronie poinformowała, że obaj piłkarze przeszli we wtorek testy na obecność koronawirusa. Oba wykazały negatywny wynik.

Dzisiejsze wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u Igora Lewczuka i Tomasa Pekharta dały wynik negatywny – poinformował klub w komunikacie na oficjalnej stronie.