Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze. Typy, kursy (07.11.2020)
07.11.2020

W najciekawszym sobotnim meczu Ekstraklasy dojdzie do starcia śląskich drużyn. Dolny kontra Górny Śląsk. Jednocześnie Śląsk Wrocław może zaatakować podium, zaś Górnik Zabrze zrównać punktami – przynajmniej do niedzieli – z liderem z Częstochowy.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze zapowiedź (sobota, 20:00)

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. W końcu Śląsk zajmuje szóste miejsce, a Górnik jest wiceliderem. Dodatkowo wrocławianie 10 z 13 punktów zgarnęli u siebie, zaś Górnik 9 z 16 na wyjazdach. Teraz jedni i drudzy dostają swoje mocniejsze tereny i ciekawe kto je lepiej wykorzysta. Do tego czeka nas starcie dwóch hiszpańskich napastników. Tutaj spora przewaga po stronie Jesusa Jimeneza, gdyż ten uzbierał 6 ligowych goli, choć uczciwie trzeba przyznać, że połowa z nich pochodzi z rzutów karnych. Jego vis a vis Erix Exposito strzelił tylko dwa gole i oba w starciu z Cracovią. Wszyscy jednak liczą, że w końcu się przełamie i zacznie seryjnie zdobywać bramki.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Faworytem według bukmacherów jest Śląsk Wrocław. Kurs na WKS to 2,32. Jeśli triumfuje Górnik Zabrze, wtedy stawkę możemy pomnożyć razy 2,95. Natomiast remis jest wyceniany na 3,60.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze typy

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze | Typ: Obie strzelą @ 1,57 TOTALbet

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze | Typ: J.Jimenez strzeli @ 2,70 TOTALbet