Irlandia Północna – Słowacja. Typy, kursy (12.11.2020)

Irlandia Północna podejmie w finale play-offów o awans na Euro Słowację. Która drużyna będzie górą i zagra na wielkim turnieju?

Irlandia Północna – Słowacja zapowiedź

Drużyna gospodarzy nie wygrała w tym roku żadnego spotkania w ciągu regulaminowych 90 minut. W Lidze Narodów ostatnio przegrała dwukrotnie 0:1 – najpierw u siebie z Austrią, a następnie na wyjeździe z Norwegią. Z kolei w poprzedniej fazie play-offów do Euro zespół wyeliminował Bośnię i Hercegowinę po rzutach karnych.

Można powiedzieć, że podobny okres mają Słowacy. Podopieczni Pavla Hapala po seriach jedenastek awansowali do finału play-offów, pokonując Irlandię. Z kolei w Lidze Narodów zespół w październiku przegrał – najpierw ze Szkocją 0:1 na wyjeździe, a potem 2:3 z Izraelem u siebie.

Ostatni raz zespoły się zmierzyły w 2016 roku w meczu towarzyskim. Wówczas pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Irlandia Północna – Słowacja kursy

Bukmacherzy minimalnie większe szanse dają na triumf gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.60, natomiast na triumf Słowaków 3.04. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 2.95.

Irlandia Północna – Słowacja typy

Słowacy są zespołem, u którego większe zaangażowanie widać w do przerwy. Dlatego można się z ich strony spodziewać więcej sytuacji i stałych fragmentów gry. Może nawet do 45 minuty skutecznie powstrzymają rywali?

Irlandia Płn. – Słowacja | Typ: Słowacja zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.50 STS

Irlandia Płn. – Słowacja | Typ: Słowacja więcej rzutów rożnych w pierwszej połowie @2.75 STS