Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec. Typy, kursy (14.11.2020)

Radomiak Radom w sobotnim meczu zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Czy podopieczni Dariusza Banasika awansują na miejsce barażowe?

Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec zapowiedź

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed meczem jest drużyna gospodarzy. Podopieczni Dariusza Banasika nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich ligowych meczów. Zespół przez ten czas trzy razy wygrał i dwa razy zremisował. W tej chwili drużyna z Radomia zajmuje siódme miejsce i traci tylko punkt do miejsc barażowych.

Z kolei w Sosnowcu ostatnio doszło do zmian. Po trzech ligowych porażkach z rzędu pracę stracił Krzysztof Dębek, a zastąpił go Kazimierz Moskal. Drużyna zajmuje w tej chwili dopiero 16. miejsce, z siedmioma punktami i wyprzedza jedynie GKS Jastrzębie i Sandecję.

Oba starcia zespołów w poprzednim sezonie zakończyły się remisami 2:2. Czy tym razem także możemy się spodziewać takiego wyniku?

Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec kursy

Bukmacherzy w tym pojedynku widzą wyraźne szanse na triumf gospodarzy. Kurs na to zdarzenie ustalono na 1.90, natomiast na zwycięstwo gości na 4.35. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.40.

Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec typy

Mecz powinien zakończyć się zwycięstwem piłkarzy z Radomia, gdyż wytypowanie takiego zdarzenia wynika z obecnej formy. Poza tym goście rzadko zdobywają bramki przed przerwą, za to dużo ich wtedy tracą.

Radomiak – Zagłębie | Typ: Radomiak wygra @1.90 STS

Radomiak – Zagłębie | Typ: R. wygra pierwszą połowę @2.40 STS