Michał Probierz do kibica: „Sam jesteś kur** cyrk”

23.11.2020

Michał Probierz po meczu z Legią wdał się na Twitterze w dyskusję z kibicami. – Ty jesteś cyrk k**wa – tak odpowiedział trener jednemu z internautów.

Cracovia dopiero dwunasta w lidze

Cracovia aktualnie znajduje się na 12. miejscu w ekstraklasie, gromadząc dziewięć punktów. Przed reprezentacyjną przerwą drużyna spisywała się nie najgorzej – nie przegrała trzech meczów z rzędu w lidze. Poza tym podopieczni Michała Probierza pokonali w Superpucharze Polski po rzutach karnych Legię Warszawa oraz wyeliminowali Świt Skolwin w Pucharze Polski.

W niedzielnym meczu “Pasy” jednak przegrały u siebie z Legią 0:1. Mogła zwrócić uwagę postawa zespołu szczególnie w drugiej połowie. Drużyna z Krakowa po przerwie była stroną przeważającą, aczkolwiek ostatecznie nie oddała celnego strzału.