Wisła Płock – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (2.12.2020)

Wisła Płock w zaległym meczu ekstraklasy podejmie u siebie Pogoń Szczecin. Czy nieudana seria “Nafciarzy” dobiegnie końca?

Wisła Płock – Pogoń Szczecin zapowiedź

“Nafciarze” nie mają za sobą udanych tygodni. Podopieczni Radosława Sobolewskiego w trzech ostatnich ligowych meczach zdobyli zaledwie punkt. Może wpływ na to miała absencja zawodników i trenera z powodu zakażenia koronawirusem, przez co zespół nie grał przez 28 dni. Ostatnie wyniki płocczan bez wątpienia jednak nie napawają optymizmem. W tej chwili drużyna zajmuje 13. miejsce w lidze, gromadząc dziewięć punktów.

Tymczasem “Portowcy” do niedawna kontynuowali serię meczów bez porażki. W miniony weekend przerwał ją jednak przegrany mecz z Górnikiem Zabrze 1:2. Podopieczni Kosty Runjaicia aktualnie znajdują się na siódmym miejscu w lidze, z 15 punktami na koncie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni drużyny zmierzyły się niespełna dwa tygodnie temu w Pucharze Polski. Wówczas szczecinianie wygrali w Płocku, ale dopiero po rzutach karnych. Czy tym razem również możemy się spodziewać remisu po 90 minutach?

Wisła Płock – Pogoń Szczecin kursy

Bukmacherzy widzą w tym starciu większe szanse na trzy punkty drużyny gości. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.20, natomiast na triumf gospodarzy 3.48. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.25.

Wisła Płock – Pogoń Szczecin typy

“Nafciarze” już dawno nie zdobyli gola w meczu ligowym w pierwszej połowie. Dlatego do przerwy można się tutaj spodziewać czystego konta drużyny gości. Poza tym, raczej nie możemy oczekiwać tutaj kanonady, tylko ewentualnego remisu albo wymęczonego zwycięstwa którejś z drużyn. Poniżej dwóch bramek? Jak najbardziej.

Wisła – Pogoń | Typ: Pogoń nie straci gola w pierwszej połowie @1.48 Totolotek

Wisła – Pogoń | Typ: Poniżej 2.5 goli w meczu @1.78 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO