Hertha Berlin – TSG Hoffenheim. Typy, kursy (19.01.2021)

Hertha Berlin podejmie na własnym stadionie Hoffenheim. Czy po remisie w poprzedniej kolejce gospodarze się przełamią?

Hertha Berlin – TSG Hoffenheim zapowiedź

Końcówka ubiegłego sezonu w wykonaniu podopiecznych Bruno Labbadii mogła napawać zespół optymizmem. W obecnych rozgrywkach berlińczycy są jednak ligowym średniakiem. Zespół ma na koncie 17 punktów i zajmuje 13. lokatę, a w poprzednich dwóch meczach zdobył punkt, kończąc bez gola na koncie.

Również drużyna gości spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Zespół znajduje się na 14. pozycji w Bundeslidze, gromadząc 16 punktów. Warto dodać, że w 2021 roku podopieczni Sebastiana Hoenessa jeszcze nie wygrali żadnego meczu, w przeciwieństwie do rywali, którzy pokonali Schalke 3:0.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Oba pojedynki zespołów w poprzednim sezonie kończyły się zwycięstwami gości. W Berlinie Hoffenheim wygrał 3:2, aczkolwiek u siebie przegrał aż 0:3. Co nas czeka tym razem?

Hertha Berlin – TSG Hoffenheim kursy

Nieco większe szanse, według bukmacherów, mają piłkarze z Berlina. Ich zwycięstwo oceniono na kurs 2.30, natomiast ich rywali na 3.13. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.50.

Hertha Berlin – TSG Hoffenheim typy

Gospodarze ostatnio nie zachwycili w meczu z FC Koeln, aczkolwiek i tak wydaje się, że mają większe szanse niż ich rywale. Krzysztof Piątek i spółka nie powinni jednak raczej zdobyć więcej niż dwóch goli. Warto też podkreślić, że goście już od listopada nie zdobyli bramki w Bundeslidze, czym można się zasugerować przy tworzeniu kuponu.

Hertha – Hoffenheim | Typ: Hertha strzeli 1 do 2 goli @1.51 Totolotek

Hertha – Hoffenheim | Typ: Hoffenheim nie strzeli w pierwszej połowie @1.64 Totolotek