Śląsk Wrocław – Wisła Płock. Typy, kursy (20.03.2021)

Śląsk Wrocław w sobotnim pojedynku zagra z Wisłą Płock. Czy piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska uratują posadę Vitezslava Lavicki?

Śląsk Wrocław – Wisła Płock zapowiedź

Po 21. kolejce PKO BP Ekstraklasy wrocławianie zajmowali siódme miejsce w lidze, gromadząc 29 punktów. Drużyna wciąż gra w kratkę, a w 2021 roku wygrała tylko jeden mecz. Słabsza postawa sprawia, że posada Vitezslava Lavicki jest coraz bardziej niepewna. Porażka w sobotnim meczu może się więc okazać gwoździem do trumny dla czeskiego trenera.

Także “Nafciarze” w ostatnim czasie nie błyszczą. Co prawda podopieczni Radosława Sobolewskiego zdobyli komplet punktów w dwóch pierwszych kolejkach, ale ostatnio nie mogą się przełamać. Płocczanie nie wygrali bowiem w pięciu poprzednich meczach, gromadząc przez ten czas tylko dwa punkty.

Ostatni raz “Nafciarze” wygrali we Wrocławiu dwadzieścia lat temu. Czy seria niepowodzeń zespołu z Płocka dobiegnie końca już w tej kolejce?

Śląsk Wrocław – Wisła Płock kursy

Według bukmacherów jest nieco większe prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy. Szanse wrocławian oceniono na kurs 2.45, natomiast płocczan na 3.20. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.05.

Śląsk Wrocław – Wisła Płock typy

Na własnym stadionie WKS ostatnio otwierał wynik, bez względu na późniejszy przebieg – pomijając tylko mecz z Legią. Patrząc jednak na to, że podopieczni Vitezslava Lavicki w sześciu meczach z rzędu nie zachowali czystego konta, można spodziewać się także goli Wisły Płock.

Śląsk – Wisła | Typ: Śląsk strzeli pierwszego gola @1.90 STS

Śląsk – Wisła | Typ: Obie drużyny strzelą @1.95 STS