Republika Południowej Afryki – Ghana. Typy, kursy (25.03.2021)

25.03.2021

Republika Południowej Afryki kroczy ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa. Mecz z Ghaną będzie zatem ważnym egzaminem dla drużyny „Bafana Bafana”.

Republika Południowej Afryki – Ghana zapowiedź

RPA wygrała trzy ostatnie spotkania w eliminacjach do Pucharu Narodów Afryki (dwukrotnie z Wyspami Św. Tomasza i Książęca oraz z Sudanem). Dzięki temu awansowała już na 2. miejsce w grupie C.

Ghana z kolei w listopadzie dwukrotnie rywalizowała z Sudanem. Pierwszy mecz wygrała pewnie 2:0, by w rewanżu niespodziewanie przegrać 0:1. W związku z tym, na dwie kolejki przed zakończeniem kwalifikacji, aż trzy zespoły mają po dziewięć punktów. Czwartkowe starcie na Moses Mabhida Stadium w Durabnie nabiera zatem szczególnego znaczenia.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

W pierwszy meczu tych reprezentacji, „Czarne Gwiazdy” zwyciężyły 2:0. Czy tym razem Ghańczycy znowu postarają się o to, żeby pokonać gospodarzy MŚ 2010?

Republika Południowej Afryki – Ghana kursy

Co ciekawe, bukmacherzy więcej szans na zwycięstwo dają RPA. Kurs na gospodarzy w Totolotku to 2,22, podczas gdy obstawiając triumf gości można zarobić 3,58. Kurs na remis to z kolei 2,70.

Republika Południowej Afryki – Ghana nasze typy

My skłonni bylibyśmy postawić na remis, patrząc na zbliżoną dyspozycję obu ekip. Spodziewamy się jednak kanonady, gdyż zarówno RPA, jak i Ghana, w ostatnim czasie dużo goli strzelają, ale i dużo tracą.

RPA – Ghana | Typ: remis @2,70 Totolotek

RPA – Ghana | Typ: powyżej 2,5 goli @2,56 Totolotek