Resovia Rzeszów – GKS Tychy. Typy, kursy (27.03.2021) 

27.03.2021

Resovia Rzeszów w najbliższym pojedynku podejmie GKS Tychy. Czy zespół walczący o utrzymanie zatrzyma jednego z pretendentów do awansu?

Resovia Rzeszów – GKS Tychy zapowiedź

Drużyna gospodarzy w rundzie wiosennej spisuje się naprawdę nieźle i udowadnia, że ma aspiracje do utrzymania w pierwszej lidze. Dowodem na dobrą dyspozycję jest niedawne zwycięstwo z liderem, czyli Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 4:1. Po minionej kolejce zespół z Rzeszowa zajmował 16. miejsce, z 16 punktami na koncie.

Z kolei tyszanie liczą się w walce o awans do ekstraklasy. Aktualnie drużyna znajduje się na czwartym miejscu w lidze gromadząc 37 punktów. W poprzednich dwóch meczach zespołowi przydarzyła się zadyszka – zdobył w nich tylko punkt. Może tym razem podopieczni Artura Derbina się przełamią?

Jesienią tyszanie wygrali 2:1, chociaż to ich rywale częściej atakowali. Czy tym razem rzeszowianie postarają się o punkty?

Resovia Rzeszów – GKS Tychy kursy

Nieco wyżej w tym meczu stoją szanse drużyny gości. Bukmacherzy ocenili kurs na triumf tyszan na 2.50, natomiast gospodarzy na 2.95. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.20.

Resovia Rzeszów – GKS Tychy typy

Gospodarze rzadziej zdobywają bramki przed przerwą, dlatego można pokusić się o taki typ również w tym spotkaniu. Co więcej, spodziewamy się jednak kilka bramek z obu stron. Typ powyżej dwóch goli jest ryzykowny, ale dość realny.

Resovia – Tychy | Typ: Resovia nie strzeli w pierwszej połowie @1.53 STS

Resovia – Tychy | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.25 STS

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK