??????? Anglia – Polska ?? Typy, kursy (31.03.2021)

30.03.2021

Jednym z najciekawszych środowych spotkań będzie starcie reprezentacji Anglii z Polską. Choć goście zagrają bez swojej największej gwiazdy to na pewno nie będzie to bardzo łatwe starcie dla gospodarzy, którzy liczą na wygranie swojego trzeciego eliminacyjnego meczu w tym okienku reprezentacyjnym. Bukmacherzy nie mają jednak większych wątpliwości i spodziewają się pewnej wygranej Anglików, którzy dysponują na papierze zdecydowanie większym potencjałem kadrowym od swoich dzisiejszych rywali. Polacy jednak nie mają nic do stracenia i na pewno kadra Paulo Sousy postara się zagrać na jak najlepszym poziomie. Tak naprawdę nie wiadomo jak to starcie będzie wyglądać i można spodziewać się bardzo ciekawego starcia w Londynie, które powinno stać na wysokim poziomie.

Anglia – Polska zapowiedź (środa, 20:45)

Gospodarze dzisiejszego spotkania dobrze weszli w eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Anglicy wygrali swoje dwa spotkania bez żadnych problemów i na pewno ekipa z wysp ma nadzieję na kolejne łatwe zwycięstwo w dzisiejszym starciu. Mimo wszystko Polska wydaje się być trudniejszą drużyną do pokonania od reprezentacji Albanii oraz San Marino. W piłce nożnej jednak wszystko jest możliwe i na pewno gospodarze dobrze o tym wiedzą. Brak wygranej w tym starciu będzie dla Anglików rozczarowaniem, więc można spodziewać się maksymalnego zaangażowania z ich strony.

Polacy po remisie z Węgrami pokonali kilka dni temu Andorę. Niestety dla gości w dzisiejszym starciu nie zagra Robert Lewandowski czyli najlepszy strzelec polskiej kadry w tych eliminacjach. Będzie to ogromne osłabienie dla ekipy Paulo Sousy. Mimo wszystko goście mają w swoich szeregach wielu naprawdę bardzo dobrych zawodników, którzy na pewno są w stanie postraszyć dzisiaj swoich rywali. Nie będzie to łatwe zadanie dla polskich graczy, ale muszą oni dać z siebie sto procent jeśli liczą na zdobycie jakichkolwiek punktów w tym starciu.

Anglia – Polska kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Anglia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.37. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Anglia – Polska, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.85. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 8.45.

Anglia – Polska nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy nie dają dzisiaj większych szans reprezentacji Polski. Anglicy dysponują naprawdę bardzo mocną kadrą w której gra wielu fantastycznych zawodników. Dodatkowo kadra Paulo Sousy nie zagrała fantastycznie w swoich dwóch pierwszych eliminacyjnych spotkaniach i z taką grą będzie bardzo ciężko zdobyć jakiś punkt na Wembley. Mimo wszystko można jednak spodziewać się starcia, które powinno stać na bardzo wysokim poziomie. Goście nie mają tak naprawdę nic do stracenia, bo i tak nie są faworytami tego meczu, a dodatkowo z kadry Polski wypadł Robert Lewandowski. Gospodarze za to mają świetnych ofensywnych graczy i można spodziewać się odważnej gry ze strony Anglików, którzy jednak bez większych problemów powinni zdobyć dzisiaj trzy punkty.

Anglia – Polska | Typ: handicap: Anglia -1 @1.99 BETFAN
Anglia – Polska | Typ: Powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @4.20 BETFAN