?? AC Milan – ?? UC Sampdoria. Typy, kursy (3.04.2021)

AC Milan w Wielką Sobotę zmierzy się w Mediolanie z Sampdorią. Czy podopieczni Stefano Pioliego umocnią się na pozycji wicelidera?

AC Milan – UC Sampdoria zapowiedź

“Rossoneri” jeszcze dosyć niedawno byli na pozycji lidera. Teraz jednak drużyna z Mediolanu znajduje się na drugim miejscu, tracąc sześć punktów do pierwszego Interu, z 59 punktami na koncie. W poprzedniej kolejce zespół pokonał na wyjeździe Fiorentinę 3:2, chociaż przed kilka minut przegrywał 1:2.

Tymczasem drużyna gości prawdopodobnie zakończy sezon w środku tabeli. Genueńczycy w tej chwili zajmują 10. miejsce, gromadząc 35 punktów. Zespół może być już raczej pewny utrzymania, aczkolwiek jest bez szans na grę w europejskich pucharach. W kolejce przed reprezentacyjną przerwą Sampdoria przerwała swoją serię pięciu meczów bez zwycięstwa, pokonując 1:0 Torino.

Poprzednie dwa starcia zespołów kończyły się zwycięstwami “Rossonerich”. Czy tym razem mediolańczycy również dopiszą na swoje konto trzy punkty?

AC Milan – UC Sampdoria kursy

Wyraźnym faworytem tego pojedynku jest drużyna “Rossonerich”. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.57, natomiast ich rywali 6.15. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 4.00.

AC Milan – UC Sampdoria typy

Naszym zdaniem mediolańczycy są faworytami, aczkolwiek rywale mogą ich postraszyć. Tym samym kurs na gole z obu stron nie jest aż tak bardzo ryzykowny. Poza tym gospodarze częściej znajdują drogę do siatki po przerwie. Czy tym razem też bardziej wpłyną na losy spotkania już w drugiej połowie?

Milan – Sampdoria | Typ: Obie drużyny strzelą @1.78 STS

Milan – Sampdoria | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @2.05 STS

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO