Spezia Calcio – FC Crotone ?? Typy, kursy (10.04.2021)

10.04.2021

Spezia Calcio w sobotnim meczu Serie A podejmie na własnym stadionie Crotone. Kto będzie górą w starciu beniaminków?

Spezia Calcio – FC Crotone zapowiedź

Podopieczni Vincenzo Italiano radzą sobie dość dobrze jak na zespół, który w tym sezonie awansował do włoskiej elity. Owszem, piłkarze Spezii są na 16. miejsce, ale utrzymują dość duży dystans nad strefą spadkową. Mają bowiem nad nią siedem punktów przewagi. Ostatnio jednak zespół nie błyszczał i spośród siedmiu spotkań wygrał zaledwie raz.

Z kolei drużyna gości wciąż tkwi na ligowym dnie. Arkadiusz Reca i spółka do tej pory zgromadzili 15 punktów i wszystko wskazuje na to, że nie utrzymają się w Serie A. O ostatniej lokacie zespołu świadczy najbardziej liczba straconych goli – 74 bramki w plecy to katastrofalny wynik nawet jak na beniaminka.

W poprzednim starciu wyraźnie lepsze okazało się jednak Crotone, wygrywając aż 4:1, a jednego z goli zdobył Arkadiusz Reca. Może tym razem również reprezentant Polski przyczyni się do dobrego występu zespołu?

Spezia Calcio – FC Crotone kursy

Według bukmacherów większe szanse na trzy punkty ma drużyna gospodarzy. Kurs na triumf Spezii wynosi 1.82, a jej rywali aż 4.05. Tymczasem szanse na remis oceniono na 3.80.

Spezia Calcio – FC Crotone typy

Można się spodziewać, że w tym pojedynku obie drużyny znajdą drogę do bramki. Warto zwrócić uwagę na dobrą serię gości, którzy w czterech ostatnich meczach strzelali przynajmniej dwa gole.

Spezia – Crotone | Typ: Obie drużyny strzelą @1.66 STS

Spezia – Crotone | Typ: Crotone powyżej 1.5 goli @2.80 STS