Kamil Kuzera przeszedł operację. Nie poprowadzi Korony w meczu z Odrą

15.04.2021

Kamil Kuzera w ostatnim czasie trafił do szpitala. Trener Korony Kielce nie poprowadzi zespołu w najbliższym ligowym meczu.

Kielczanie na fali wznoszącej

Po odejściu Macieja Bartoszka z Korony Kielce, nowym trenerem zespołu został Kamil Kuzera. To postać dobrze znana kibicom kieleckiego klubu. Właśnie w Koronie były piłkarz rozpoczynał karierę, a także spędził tam ostatnie lata przygody z piłką. Od 2019 roku był natomiast w sztabie szkoleniowym drużyny, która do niedawna występowała w ekstraklasie.

Do tej pory Kamil Kuzera poprowadził piłkarzy Korony Kielce w czterech meczach. Zespół pod jego wodzą spisuje się bardzo dobrze – w czterech spotkaniach kielczanie zdobyli 10 punktów, awansując na 11. miejsce w lidze.

Trener Korony trafił do szpitala

W najbliższym czasie Kamil Kuzera nie poprowadzi jednak kieleckiej drużyny. Jak poinformował klub, trener trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Stan jego zdrowia jest dobry, ale nie pozwala na to, żeby wrócić na ławkę trenerską już w najbliższy weekend.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do pełnej sprawności. Trenerze, czekamy na Ciebie w klubie – napisał klub w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Na razie Korona Kielce jeszcze nie podała informacji, kto poprowadzi zespół w ligowym meczu z Odrą Opole pod nieobecność Kuzery.

Fot. Wikipedia