🇨🇱 Chile – Boliwia 🇧🇴 Typy, kursy (18.06.2021)
14.06.2021
Ostatnia aktualizacja 24 czerwca, 2021 o 21:23

Spotkanie Chile z Boliwią może być dla tej drugiej drużyny jedną z ostatnich szans na pozostanie w tym turnieju. Pierwszy mecz dla Boliwii był trudny, a porażka z Paragwajem może okazać się na końcu rozgrywek grupowych bardzo bolesna. Zawodnicy z Chile zremisowali z Argentyną i dzięki temu punktowi wciąż są w grze o pierwsze miejsce w grupie. Dzisiaj od graczy z Chile można spodziewać się dominacji i wygranej, ale w piłce nożnej wszystko jest możliwe i nie można nikogo wcześnie skreślać.

Chile – Boliwia zapowiedź (piątek, 23:00)

Dla graczy z Chile ten turniej zaczął się naprawdę solidnie. Mało kto dawał im szanse w meczu z Argentyną, ale remis to naprawdę dobry rezultat dla tej ekipy, która ma nadzieję zaskoczyć ekspertów i sięgnąć po tytuł. Mimo wszystko do tego potrzeba dobrej gry w praktycznie każdym spotkaniu na tym turnieju i można dzisiaj się po graczach Chile spodziewać maksymalnego zaangażowania i walki na całego.

Boliwia grała z Paragwajem w swoim pierwszym meczu grupowym. Biorąc pod uwagę, że Boliwię czekają jeszcze mecze z Chile, Argentyną i Urugwajem, to można uznać, że mecz z Paragwajem był dla tej ekipy meczem o wszystko. Dzisiaj o wygraną, a nawet o remis będzie bardzo trudno, więc tak naprawdę wielu ekspertów spodziewa się, że Boliwia nie ma już większych szans na wyjście z grupy.

Chile – Boliwia przewidywane składy

Chile: Bravo; Isla, Medel, Maripan, Mena; Vidal, Pulgar, Aranguiz; Palacios, Vargas, Meneses
Boliwia: Cordano; Quinteros, Jusino, Sagredo; Bejarano, Saavedra, Justiniano, Cespedes, Flores; Arce, Ramallo

Chile – Boliwia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Chile. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.20. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Chile – Boliwia, to STS ma na to zdarzenie kurs 6.75. Zwycięstwo Boliwii wyceniane jest po kursie 17.50.

Chile – Boliwia fakty meczowe

  • Gracze Chile nie przegrali od 4 meczów.
  • Zawodnicy Chile nie wygrali żadnego ze swoich ostatnich 3 spotkań.
  • Goście nie zachowali czystego konta od 19 meczów.

Chile – Boliwia nasze typy

W pierwszym meczu zawodnicy Chile wypełnili swoje zadanie i nie przegrali z Argentyną. Gracze z Boliwii przegrali w słabym stylu z Paragwajem, a dla wielu ekspertów tamto starcie było spotkaniem o wyjście z grupy. Z tego właśnie powodu można dzisiaj spodziewać się wygranej zawodników z Chile, którzy mają nadzieję na wygranie swojego pierwszego meczu w tym turnieju. Gracze Boliwii na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony, ale będzie o to bardzo trudno.

Chile – Boliwia | Typ: handicap: Chile -1 @1.65
Chile – Boliwia | Typ: powyżej 2.75 goli @1.88

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO