Niespodziewany zwrot akcji. Leo Messi jednak nie zagra w FC Barcelonie?!
05.08.2021

Niemal wszystkie media informowały, że Leo Messi przedłuży dziś kontrakt z FC Barceloną, ale tak się nie stanie. Ba, zdaniem madryckiej Marki, argentyński gwiazdor futbolu zakomunikował zarządowi Blaugrany, że odchodzi. 

Zwrot akcji w sprawie Leo Messiego

Dzisiejsze negocjacje ojca zawodnika z klubem miały doprowadzić sprawę do końca, ale tak nie będzie. Marca donosi bowiem, że Messi nigdy nie był tak daleko od Barcelony. Biorąc pod uwagę jak daleko był rok temu, wydaje się, że Argentyńczyk podjął decyzję o odejściu. Podobno Messiemu nie odpowiadają warunki finansowe i co ciekawe sportowe.

Nie tylko Marca

Gerard Romero z RAC1, któy zwykle jest świetnie poinformowany w sprawach Barcelony, potwierdza że Messiemu nie podoba się wiele rzeczy w Barcelonie. W tym sytuacja finansowa i kadrowa.

Załóż konto w BETFAN i wytypuj gdzie zagra Leo Messi w kolejnym sezonie. Z kodem FUTBOLNEWS otrzymasz zakład bez ryzyka na 600 PLN

Nieco odmienne informacje podali Mundo Deportivo i Sport, których dziennikarze twierdzą, że faktycznie pojawiły się problemy, ale podpisanie kontraktu Messiego ma nastąpić w najbliższych godzinach.

Jak będzie? Przekonamy się niebawem, ale być może lada moment Leo Messiego zobaczymy w innej koszulce, niż Barcelony, co z całą pewnością byłoby największą bombą transferową tego okienka transferowego.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO