Polska – USA. Kurs 100.00 na wygranego co najmniej JEDNEGO seta Polaków

26.06.2022

Polscy siatkarze radzą sobie bardzo dobrze w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Przed naszymi kadrowiczami jednak spotkanie z USA, czyli jednym z faworytów do zwycięstwa w całej imprezie. Czy podopieczni Nikoli Grbicia pokonają Stany Zjednoczone?

Do tej pory Polacy (na dzień pisania artykułu) przegrali tylko jedno spotkanie w Lidze Narodów. Przeciwko włoskiej kadrze jednak Grbić postawił na zmienników, a na nowy turniej w Sofii pojechali już niemalże wszyscy najlepsi gracze – na czele ze zwycięzcami Ligi Mistrzów, czyli Semeniukiem, Januszem czy Śliwką. Ich formę zobaczyliśmy już w starciu przeciwko Brazylijczykom, które Polacy wygrali 3:1.

Z Amerykanami także będziemy minimalnymi faworytami. Czy uda nam się wygrać w tym meczu seta? Jest to bardziej niż pewne. Bukmacher Superbet jednak przygotował promocję, że nasi kadrowicze ugrają MINIMUM jednego seta w tym meczu. Mogą zatem przegrać 1:3, 2:3, lub wygrać to spotkanie, a nasz zakład zostanie rozliczony prawidłowo.

Jak odebrać taki bonus?

  1. Dokonać rejestracji z TEGO linka lub z kodem GRAMGRUBO tuż przy rejestracji na Superbet. 
  2. Wpłacić 50 zł na konto główne. 
  3. Zagrać za 2 zł z konta głównego na „Polska Wygra Seta” – typ zakładu: „tak” ze standardowej oferty bukmachera. Poniżej przykład. 

  • Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN
  • Kurs na wygranego seta Polski = 1.22
  • Bonus = 200 PLN
  • Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.22 = 2.15 PLN
  • Łączna wygrana = 202.15 PLN

Więcej informacji o tej promocji TUTAJ.