Fani wstrząśnięci kontuzją Welbecka. „Moje serce właśnie pękło”

09.11.2018

W czwartkowy wieczór bezbramkowy remis ze Sportingiem dał Arsenalowi pewne wyjście z grupy Ligi Europy, jednak ta nowina to nic w porównaniu z tym, co spotkało Danny’ego Welbecka. 27-latek nieszczęśliwie upadł, przez co jego prawa stopa wyłamała się w przerażający sposób. Reakcja zawodników przebywających na murawie mówiła sama za siebie, a przy znoszeniu Anglika z murawy konieczne okazało się podanie mu tlenu.

Swoim bólem i współczuciem podzielili się fani „Kanonierów”, przybici losem jednego z ulubionych zawodników. „To wygląda strasznie, nigdy nie miał szczęścia do urazów”, „moje serce właśnie pękło”, „nie, tylko nie Welbeck!”, „widok cierpiącego Welbecka mnie dusi”, to tylko niektóre z wpisów po nieszczęsnym zajściu.

W ostatnich sezonach pech nie opuszczał Anglika i teraz, kiedy wydawało się, że będzie tylko lepiej, szczęście się odwróciło. Prawdopodobnie dwie złamane kości w prawej kostce nogi zawodnika mogą oznaczać, że w tym sezonie juz nie zagra. Ogromny pech zważywszy, że szło mu naprawdę nieźle – był powołany do reprezentacji, a w 14 meczach obecnego sezonu zdobył pięć bramek.

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK