Fani wstrząśnięci kontuzją Welbecka. “Moje serce właśnie pękło”
09.11.2018

W czwartkowy wieczór bezbramkowy remis ze Sportingiem dał Arsenalowi pewne wyjście z grupy Ligi Europy, jednak ta nowina to nic w porównaniu z tym, co spotkało Danny’ego Welbecka. 27-latek nieszczęśliwie upadł, przez co jego prawa stopa wyłamała się w przerażający sposób. Reakcja zawodników przebywających na murawie mówiła sama za siebie, a przy znoszeniu Anglika z murawy konieczne okazało się podanie mu tlenu.

Swoim bólem i współczuciem podzielili się fani “Kanonierów”, przybici losem jednego z ulubionych zawodników. “To wygląda strasznie, nigdy nie miał szczęścia do urazów”, “moje serce właśnie pękło”, “nie, tylko nie Welbeck!”, “widok cierpiącego Welbecka mnie dusi”, to tylko niektóre z wpisów po nieszczęsnym zajściu.

W ostatnich sezonach pech nie opuszczał Anglika i teraz, kiedy wydawało się, że będzie tylko lepiej, szczęście się odwróciło. Prawdopodobnie dwie złamane kości w prawej kostce nogi zawodnika mogą oznaczać, że w tym sezonie juz nie zagra. Ogromny pech zważywszy, że szło mu naprawdę nieźle – był powołany do reprezentacji, a w 14 meczach obecnego sezonu zdobył pięć bramek.