Real Madryt podjął decyzję odnośnie przyszłości Solariego

12.11.2018

Dobre wyniki Realu Madryt pod wodzą Santiago Solariego sprawiły, że Real Madryt najprawdopodobniej wstrzyma się z poszukiwaniem nowego trenera do lata. Takie informacje podają dziennikarze „Marki”, którzy twierdzą, że do hiszpańskiego związku wpłynęło pismo potwierdzające tę decyzję.

Regulamin federacji piłkarskiej w Hiszpanii pozwala na wprowadzenie „tymczasowego” trenera zaledwie na dwa tygodnie. Po tym czasie Real Madryt musiał zdecydować, czy podpisze nowy kontrakt ze Solarim lub innym szkoleniowcem. Padło ostatecznie na tego pierwszego. Argentyńczyk w czterech początkowych spotkaniach zgarnął komplet zwycięstw i na Santiago Bernabeu istnieje przeświadczenie, że będzie to odpowiednia decyzja.

Po meczu z Celtą, 42-letni trener przekornie odparł do dziennikarzy, że jutro jest jego ostatni dzień w tej pracy. Rewelacji dziennikarzy nie chciał potwierdzić także jeden z dyrektorów klubu:

– Prawda jest taka, że jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nie ma wątpliwości, że przyszedł w bardzo szczególnym momencie i jest w stanie osiągać bardzo dobre wyniki. – stwierdził Emilio Butragueno.

Wydaję się więc, że oficjalne potwierdzenie nastąpi już niebawem. Co stanie się latem? Trudno powiedzieć. Najprawdopodobniej wszystko będzie zależało od wyników, jakie osiągną „Królewscy” w tym sezonie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK