Arsenal wybrał zastępce Welbecka. Ambitny plan „Kanonierów”

21.11.2018

Bardzo poważna kontuzja Danny’ego Welbecka zmusiła Arsenal do działania na rynku transferowym. Anglik najprawdopodobniej nie wybiegnie na boisku już do końca sezonu, dlatego londyński klub musi znaleźć godnego zastępce. „Kanonierzy” w tej kwestii mają ambitny plan.

Danny Welbeck z pewnością na długo zapamięta 25. minute spotkania w starciu ze Sportingiem. Zawodnik „Kanonierów” doznał poważnej kontuzji kostki. Według pierwszych doniesień, uraz napastnika wykluczy go z gry do końca obecnych rozgrywek. W związku z całą sytuacją, Arsenal, który walczy o powrót do TOP4, zamierza sprowadzić na Emirates godnego zastępce. Jak informuje „The Times”, londyński klub znalazł odpowiedniego kandydata.

Anglicy postarają się sprowadzić do swojego zespołu reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej – Nicolasa Pepe. Piłkarz Lille zaliczył wręcz wybitny start sezonu. Ofensywny zawodnik strzelił już w obecnych rozgrywkach Ligue 1 aż 8 bramek. Trafienia Iworyjczyka przyczyniły się do wyjątkowo wysokiej pozycji Lille w tabeli. ” Les Dogues” są na drugim miejscu ze stratą trzynastu punktów do PSG.

Zakontraktowanie Nicolasa nie będzie łatwym zadaniem. Zawodnikiem francuskiego zespołu interesują się największe europejskie kluby. Dlatego też, Arsenal zamierza zrealizować transakcje w trakcie zimowego okna transferowego. Nicolas Pepe jest wyceniany na 27 milionów funtów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!