Władze CONMEBOL przybliżyły datę finału Copa Libertadores!
27.11.2018

Kiedy zostanie rozegrany głośny rewanż finału Copa Libertadores? Władze CONMEBOL postanowiły ujawnić przybliżoną datę rozegrania spotkania. Mecz ma odbyć się albo 8 grudnia, albo 9 grudnia. Kolejne przełożenie rywalizacji jest praktycznie niemożliwe. 

Początkowo spotkanie River Plate z Boca Juniors miało zostać rozegrane w sobotę, 24 listopada. Ze względu na niedopuszczalne zachowanie “kibiców” gospodarzy, mecz przełożono na niedzielę. W trakcie całego incydentu ucierpieli zawodnicy Boca Juniors, dlatego odbycie spotkania 24 godziny po całej sprawie już na starcie wydawało się mało reale.

W szczególności, że stanowisko gości było jasne – Boca oczekuje walkowera rywali i przyznania tytułu swojej drużynie. Z takim stanowiskiem do dnia dzisiejszego nie zgadzają się władze CONMEBOL, które dziś ustaliły wstępną datę rozegrania rewanżu.

8 albo 9 grudnia – w tym okresie formalnie ma odbyć się mecz. Nie wiadomo jednak w jakim miejscu i o której godzinie będą rywalizować oba zespoły. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja sugerująca, że rewanżowe spotkanie Copa Libertadores może zostać rozegrane w Abu Zabi, gdzie odbędą się Klubowe Mistrzostwa Świata. Patrząc na datę meczu River Plate – Copa Juniors, taki scenariusz jest całkiem możliwy.

Nie wiadomo jednak czy sam rewanż dojdzie do skutku. Przedstawiciele Boca Juniors nie zamierzają zmieniać swojego stanowiska – zespół cały czas oczekuje walkowera rywali. Jaki będzie finał tych wydarzeń? Przekonamy się o tym najprawdopodobniej dopiero w okolicach 9 grudnia.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO