Czesław Michniewicz pozostanie selekcjonerem? Decyzja zapadnie jeszcze przed świętami

05.12.2022

Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Czesława Michniewicza i reprezentacji Polski rozstrzygnie się już niebawem. Cezary Kulesza postanowił dać sobie jednak jeszcze czas do namysłu. 

Reprezentacja Polski pożegnała się z katarskim mundialem. Biało-czerwoni nie mili większych szans w starciu z Francją i przegrali spotkanie 1/8 finału 1:3. W meczu z mistrzami świata ujrzeliśmy jednak inne oblicze reprezentacji Polski. Polacy zagrali zdecydowanie bardziej odważnie niż w starciach fazy grupowej.

Decyzja przed świętami

Nie ustaje jednak krytyka, której celem jest Czesław Michniewicz. Wielu jest zdania, że selekcjoner nie jest w stanie wykorzystać ofensywnego potencjału naszej kadry i domaga się zmiany na stanowisku. Czy Czesław Michniewicz rzeczywiście może zostać zwolniony? Cezary Kulesza nie udzielił jeszcze jasnej odpowiedzi, jednak wciąż jasno nie wykluczył takiej możliwości.

Dziennikarze Sport.pl dowiedzieli się nieoficjalnie, że Kulesza zamierza dać sobie czas do namysłu i spotkać się z Michniewiczem po powrocie do Polski. Ostateczna decyzja w tej sprawie zapaść ma jeszcze przed świętami.