Hull – Blackpool. Typy, kursy (26.12.2022)

24.12.2022

Mecz na dole tabeli w Boxing Day w Championship. Hull tuż nad strefą spadkową, zaś Blackpool ją otwiera. Trudno wytypować faworyta poniedziałkowej potyczki, która ma ogromną wagę dla tabeli ligi. 

Hull – Blackpool zapowiedź (poniedziałek, 16:00)

Mecz na skraju strefy spadkowej, a zatem mający spore znaczenie dla tabeli Championship. Hull u siebie spróbuje po raz drugi w tym sezonie ograć Blackpool. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 3:1, a teraz ten wynik zadowoliłby nawet najbardziej wybrednych kibiców Tygrysów. Tym bardziej że jeszcze po restarcie ligi Hull nie zaznało smaku zwycięstwa. Mowa o remisach z Watfordem i Sunderlandem.

Podobnie to wygląda w przypadku gości. Oni również nie wygrali i zaliczyli dwa remisy – Birmingham oraz Cardiff. Jednak na wygraną czekają dłużej od swojego najbliższego rywala. Tuż przed mundialem przegrali cztery kolejne potyczki. To oznacza, że ostatni triumf miał miejsce 29 października, a więc niemal dwa miesiące temu. Stąd nie może dziwić 22. pozycja w lidze i miano ekipy otwierającej strefę spadkową. Za nimi jedynie Wigan oraz Huddersfield. Tych pierwszych jednak wyprzedzają jedynie o dwa gole różnicy!

Hull – Blackpool kursy bukmacherów

Bukmacher NOBLEBET przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • Hull, kurs: 2.07
  • remis, kurs: 3.40
  • Blackpool, kurs: 3.55

Hull – Blackpool nasze typy

To powinien być mecz, w którym detale zadecydują. Stawiamy na bramkowy remis.

Nasze typy

Hull – Blackpool fakty meczowe

  • Spotkanie 21. z 22. drużyną Championship. Oba zespoły dzielą 2pkt: 26 do 24 na korzyść gospodarzy
  • Hull u siebie zdobyło 13pkt i ma bilans bramkowy: 12:21, Blackpool poza domem zdobyło 13pkt i ma bilans bramkowy na poziomie 13:18
  • Oba zespoły dwukrotnie zremisowały po powrocie ligi w grudniu
  • W pierwszym meczu tych ekip Hull wygrało 3:1 na wyjeździe

Inne mecze

Sunderland – Blackburn (poniedziałek)