FAME MMA 17 – typy, kursy, promocje

31.01.2023

Już 3 lutego w Krakowie na Tauron Arena najbardziej popularni polscy influencerzy zmierzą się podczas gali FAME MMA 17. Walką wieczoru będzie starcie Amadeusza Ferrariego Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji? 

FAME MMA 17 karta walk

Podczas najbliższego wydarzenia dojdzie aż do 10 walk. Najważniejszy będzie pojedynek Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Ferrarim. Faworytem bukmacherów jest zawodowy bokser, który w tej płaszczyźnie posiada rekord 32 zwycięstw i 0 porażek. Nie da się ukryć, że walka w MMA to z pewnością dla niego nowość, ale jak sam dodaje jest odpowiednio przygotowany, aby pokonać gwiazdę FAME MMA w oktagonie. Ciekawie zapowiada się także Co-Main Event, w którym w szranki stanie Sebastian „Alterboy” Fabijański oraz Wacław „Wac Toja” Osiecki. Dla obu zawodników będzie to debiut w sportach walki, a mimo to dostali przedostatnią walkę na mocno obsadzonej gali.

MMA, 64 KG: Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk (0-0-0) – Wiktoria „Wiki” Jarosniewska (2-0-0)

MMA, 70.3 KG: Mikołaj „Mixer” Magdziarz (0-1-0) – Marcin „Rafonix” Krasucki (1-3-0)

K-1, OPEN: Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (20-9-0) – Piotr „Szeli” Szeliga (3-2-0)

K-1, 68 KG: Filip „Filipek” Marcinek (3-2-0) – Robert Karaś (0-0-0)

MMA, OPEN: Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak (1-0-0) – Michał „Boxdel” Baron (1-2-0)

K-1, 95 KG: Łukasz „Mandzio” Samoń (0-0-0) – Karol „Karolek” Dąbrowski (0-0-0)

K-1, 83.9 KG: Alan „Alan” Kwieciński (5-13-1) – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (5-1-0)

MMA, 70.3 KG: Cezary „Czarmageddon” Jóźwik (0-0-0) –  Tomasz „Gimper” Działowy (0-1-0)

K-1, 90 KG: Wacław „Wac Toja” Osiecki (0-0-0) – Sebastian „Alterboy” Fabijański (0-0-0)

MMA, 77.1 KG: Amadeusz „Ferrari” Roślik (5-5-0) – Kamil „Szczurek” Łaszczyk (32-0-0)

Typy na FAME MMA 17

Biorąc pod uwagę kursy bukmacherów największymi faworytami swoich walk na gali są:

 • Marcin Wrzosek – trudno się temu dziwić. Za Wrzoskiem stoi doświadczenie w oktagonie za sprawą wielu stoczonych walk w MMA. Oczywiście walka w formule MMA daje pewien procent szans Szelidze, ale tutaj trudno obstawiać innego zwycięzcę niż „Polish Zombie”.
 • Tomasz Działowy – „Gimper” ma za sobą już jedną stoczoną walkę w MMA, a „Czarmageddon” dopiero rozpocznie swoją przygodę z oktagonem. To może być duża przewaga dla Działowego, który dobrze zaprezentował się w walce z „Trombą”.
 • Klaudia Kołodziejczyk – „Sheeya” stoczy swoją pierwszą walkę w oktagonie z rywalką, która ma na koncie dwie wygrane. Mimo to bukmacherzy obstawiają łatwe zwycięstwo debiutantki. Głównym powodem z pewnością są warunki fizyczne Klaudii.

FAME MMA 17 promocje

Bukmacherzy tak jak przy okazji każdej gali przygotowali przeróżne promocje. Z ciekawą inicjatywą wyszedł Superbet, który umożliwił swoim graczom wytypowanie 9 walk i jednego meczu Premier League całkowicie za darmo. Jeśli gracz poprawnie je wytypuje, to weźmie udział w puli 125 tysięcy złotych. Dodatkowo czeka na niego niespodzianka – na jego imprezę wpadnie Sławomir Peszko.

Jak dołączyć do tej zabawy? Sprawa jest banalnie prosta.

 • Należy dokonać rejestracji w Superbet z kodem SBTOP lub z linka poniżej.
 • Udać się do sekcji Supergame na stronie głównej i wytypować 9 walk oraz jeden mecz Premier League Chelsea – Fulham całkowicie ZA DARMO.

 • Jeśli waszym zdaniem w tym pojedynku górą będzie „Sheeya”, to zaznaczamy tę opcję. Następnie przechodzimy do następnych walk i zatwierdzamy swoje typy.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że swoje typy możemy podać całkowicie za darmo, a jedyne co musimy zrobić to założyć swoje konto z kodem SBTOP na Superbet. Jakie nagrody czekają na graczy?

 • 12 500 zł do podziału dla osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na 8 pytań
 • 12 500 zł do podziału dla osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na 9 pytań
 • 100 000 zł Jackpot do podziału dla osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na 10 pytań
 • Impreza ze Sławomirem Peszko dla uczestnika, który udzielił poprawnej odpowiedzi na najwięcej pytań

Typowanie FAME MMA 17

Jak widać FAME MMA 17 możecie wytypować całkowicie za darmo w Superbet. Ten legalny polski bukmacher oferuje także zakłady na sporty walki oraz inne dyscypliny sportowe.

Nasze typy

 • CHELSEA, RAFONIX, BOXDEL, FILIPEK, WAC TOJA, ALAN, ŁASZCZYK, GIMPER, WRZOSEK, SHEEYAZA DARMOTYPUJ FAME W SUPERBET