Esteban Cambiasso porównał “CR7” do… kobiety, którą wszyscy lubią
06.12.2018

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia fenomenalny piłkarz, prawdopodobnie jeden z najlepszych w historii. Jego zapału i profesjonalizmu może mu pozazdrościć większość profesjonalnych graczy, nie wspominając o umiejętnościach. Mimo tego Portugalczyk nie przez wszystkich jest lubiany – kto wie, może nawet u większości osób swoim “jestestwem” wzbudza niechęć. 

Do tego grona z pewnością nie należy Esteban Cambiasso, legenda Interu Mediolan. Argentyński pomocnik, który po transferze z Realu Madryt spędził na Giuseppe Meazza dekadę, w dość specyficzny sposób opisał swój stosunek do zawodnika Juventusu.

– Cristiano Ronaldo ma na mnie taki wpływ: jest jak kobieta, którą wszyscy lubią, nawet jeśli ktoś próbuje znaleźć jakiś mały defekt. Wciąż zakochuję się w Ronaldo, nawet podczas meczów, w których nie jest najlepszą wersją siebie – stwierdził 38-latek.

Jednymi z pierwszych komentarzy do tych słów było oczywiście, że nie każdy lubi Cristiano Ronaldo. Trudno się z tym nie zgodzić, trudno też tego nie rozumieć – nie każdemu podoba się narcyzm i sposób bycia Portugalczyka. Mimo tego nie można przejść obojętnie obok jego klasy piłkarskiej, a jeśli takie słowa wypowiada o zawodniku “Juve” legenda Interu, mówi to samo za siebie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!