Barcelona wystosowała jasny przekaz do klubów zainteresowanych Dembele
12.12.2018

Problemy dyscyplinarne Ousmane’a Dembele spowodowały, że media co rusz wymieniają nowe kluby, które wykazują zainteresowanie 21-latkiem. Jak się okazuje, Barcelona rozważy sprzedaż swojego skrzydłowego, ale tylko pod jednym warunkiem.

Dwa dni temu Francuz został ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy euro z powodu kolejnego spóźnienia na trening. Problemy wychowawcze związane z tym piłkarzem są już uznawane za normę. Mimo to „Duma Katalonii” nie chce oddać tak łatwo swojego diamentu. W 2017 roku trafił on bowiem do Hiszpanii za 115 milionów euro.

Zawirowania wokół gracza sprawiły, że jego sytuacje bacznie obserwuje między innymi Chelsea oraz Arsenal. Oba stołeczne kluby otrzymały jednak odpowiedź, że jeśli chcą dokonać tego transferu to muszą aktywować klauzulę zapisaną w kontrakcie zawodnika, która wynosi 400 milionów euro. To raczej na dobre powinno zamknąć wszelkie spekulacje, przynajmniej na jakiś czas.

Pomimo pewnych problemów, Dembele wystąpił w 20 meczach we wszystkich rozgrywkach Barcelony w tym sezonie, strzelając dziewięć bramek i  notując pięć asyst.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!