Były piłkarz Manchesteru United – “Jose Mourinho stracił kontrolę i szacunek u wielkich zawodników”
14.12.2018

W angielskich mediach sukcesywnie pojawiają się informacje na temat Jose Mourinho i jego relacji z zawodnikami Manchesteru United. Według wielu źródeł, portugalski trener nie cieszy się wśród piłkarzy odpowiednią reputacją i szacunkiem. Podobnego zadnia jest były zawodnik “Czerwonych Diabłów”, Andriej Kanczelskis. 

Andriej występował w barwach angielskiego zespołu przez cztery lata (od sezonu 91/92, do rozgrywek 94/95 włącznie). Przez ten czas, piłkarz Związku Radzieckiego i Rosji strzelił dla United łącznie 36 bramek. Kanczelskis w swoim ostatnim wywiadzie nie skupił się jednak na własnej historii związanej z Manchesterem. Były pomocnik klubu wyraził opinie na temat Jose Mourinho i jego sytuacji w zespole. Według Andrieja, Portugalczyk nie panuje już nad drużyną.

Kanczelskis stwierdził, że niektórzy zawodnicy nie są szczęśliwi w drużynie – Jose Mourinho stracił kontrolę i szacunek u wielkich graczy w Manchesterze United. Pogba, De Gea i Lukaku – oni wyraźnie nie są zadowoleni. Myślę, że wymienieni zawodnicy nie mają kontaktu z Portugalczykiem poza piłkarskimi kwestiami. Istnieje ewidentne napięcie między Mourinho a niektórymi piłkarzami. Taki rozwój wydarzeń mógł wpłynąć na sytuacje w szatni. 

Andrij nie jest pierwszą osobą, która zauważa problemy Jose ze swoimi zawodnikami. Jak na razie wszelkie informacje na ten temat przyjmuje się w kategorii spekulacji. Być może za jakiś czas, jeden z zawodników opisze relacje jakie panowały w Manchesterze podczas obecnego sezonu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!