Castellanos będzie zawodnikiem Lazio

15.07.2023

Taty Castellanos jest po bardzo dobrym sezonie i zwrócił na siebie uwagę wielu klubów. Jak donosi Fabrizio Romano, w następnym tygodniu podpisze umowę z Lazio. New York City ma otrzymać 15 milionów euro.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

„Here we go” – Taty Castellanos zawodnikiem Lazio

Taty Castellanos znalazł się w kręgu zainteresowań Lazio. Wicemistrz Włoch po sprzedaży Milinkovicia-Savicia może ruszyć na zakupy. Ciro Immobile ma już 33 lata, a więc włodarze szukają możliwości, aby zabezpieczyć się na przyszłość. Jak podaje Fabrizio Romano, Taty Castellanos ma podpisać kontrakt w przyszłym tygodniu, kiedy już przejdzie testy medyczne. New York City ma otrzymać za swojego zawodnika 15 milionów euro.

Taty Castellanos po dobrym sezonie

Taty Castellanos po kilku latach spędzonych w barwach New York City został wypożyczony na jeden sezon do Girony. Już w MLS grał całkiem solidnie, a w swoim najlepszym ligowym sezonie strzelił 22 gole i zanotował 8 bramek w 35 meczach. Sprawdził się także w La Liga. W barwach Girony wystąpił w 35 spotkaniach ligi hiszpańskiej. Udało mu się trafić do siatki rywala aż 13 razy, co jest dobrym wynikiem jak na piłkarza grającym w beniaminku. Girona sezon zakończyła na 10. pozycji. Argentyński napastnik dał się poznać po imponującym występie w starciu z Realem Madryt. Strzelił Królewskim aż cztery bramki.

Fot. Pressfocus