Lechia przekonała Luisa Fernandeza solidną gażą

20.07.2023

Lechia Gdańsk kilka dni temu mogła pochwalić się solidnym wzmocnieniem. Zatrudniła najlepszego zawodnika 1. ligi – Luisa Fernandeza. Wygrała walkę z klubami Ekstraklasy, a piłkarza przekonała wysoką pensją.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Luis Fernandez skuszony przez Lechię. Ile będzie zarabiał?

Luis Fernandez został niedawno ogłoszony jako nowy zawodnik Lechii Gdańsk. Hiszpan był najlepszym piłkarzem 1. ligi i interesowało się nim wiele klubów z Ekstraklasy, na czele z Rakowem Częstochowa. Lechia Gdańsk przekonała jednak Fernandeza wysokimi zarobkami. Jak donosi Krzysztof Marciniak, Luis podpisał kontrakt na mocy którego będzie zarabiał aż 150 tysięcy złotych miesięcznie. Biorąc pod uwagę fakt, że Lechia gra w 1. lidze, jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Luis Fernandez najlepszym piłkarzem 1. ligi

Luis Fernandez był najlepszym zawodnikiem 1. ligi i prawie doprowadził Wisłę Kraków do awansu. Biała Gwiazda przegrała jednak w barażu z Puszczą Niepołomice. Wisła chciała zatrzymać Luisa Fernandeza, ale nie była w stanie spełnić jego wymagań finansowych. Hiszpan w poprzednim sezonie 1. ligi rozegrał 30 spotkań. Strzelił w nich 20 goli i zanotował 7 asyst.

Fot. lechia.pl